Skip to main content
Podróże

Pomysły na wesele na wesela na świeżym powietrzu

Ślub na świeżym powietrzu jest bardzo romantyczny, ale może być wiele „co jeśli”, przy czym najważniejsza jest pogoda. Zawsze istnieje możliwość, że spadnie deszcz w dniu ślubu i będziesz zmuszony do transportu w pomieszczeniu. Jeśli jednak masz idealny dzień z dużą ilością słońca, oto kilka świetnych pomysłów na wesela.

miejsce

Ważną rzeczą do rozważenia przy wyborze miejsca jest to, czy potrzebujesz namiotu do odbioru. Jeśli masz namiot ślubny, nie musisz cały czas spędzać na słońcu. Może to prowadzić do poparzeń słonecznych dla panny młodej i gości. Niektórzy goście mogą nie być w stanie znieść dużego światła słonecznego. Namiot jest także rodzajem polisy ubezpieczeniowej, gdy pogoda się psuje i zaczyna padać. Ułatwia to również zapobieganie topnieniu ciasta pod gorącym słońcem. Powinieneś także mieć plan tworzenia kopii zapasowych, w którym możesz go nosić na wypadek burzy.

Powinieneś także rzucić okiem na dostępne miejsca parkingowe, ponieważ chcesz mieć pewność, że Twoi goście mają miejsce parkingowe i nie musisz iść daleko, aby dostać się do recepcji lub jeździć po okolicy i szukać miejsca parkingowego. Jeśli masz miejsce parkingowe, możesz w dowolnym momencie zorganizować przyjęcie w ogrodzie.

dekoracje

Na wesele na świeżym powietrzu najlepiej ograniczyć dekoracje do minimum. Jeśli chodzi o dekoracje, pozwól naturze mówić. Uzupełnij naturę kawałkami, które zwiększają ich rozmiar. Upewnij się, że niebezpieczne dekoracje, takie jak lampy lub świece, nie dostaną się w ręce dzieci. Musisz również upewnić się, że wszystko, co ma przewody, jest na uboczu, aby nikt się o nie nie potknął. Jeśli chcesz, możesz użyć jedwabnych kwiatów zamiast prawdziwych.

Jedz i pij

Najważniejsze, co decyduje o tym, co serwujesz, to budżet. Może to być wszystko, od pełnego obiadu po przekąski. Najlepiej jest zachować prostotę, ale należy pamiętać, że wielu ocenia ślub według rodzaju jedzenia i picia, które serwują. Na wesele na świeżym powietrzu można zjeść pieczoną wieprzowinę lub bufet z potrawami piknikowymi lub kanapkami na palec. Jeśli chcesz, aby dzieci były obecne w recepcji, upewnij się, że masz również w menu elementy, które zadowolą najmłodszych.

To tylko kilka pomysłów, które możesz wykorzystać przy planowaniu przyjęcia weselnego na wesele na świeżym powietrzu.

[ff id=”1″]