Skip to main content

Czy masz projektor zewnętrzny? W takim przypadku możesz przedłużyć żywotność za pomocą obudów projektorów na zewnątrz. Fajnie jest oglądać grę sportową lub film na projektorze na zewnątrz na podwórku. Możesz mieć wiele pytań na temat deszczu, przegrzania i innych rzeczy. Daj nam znać więcej.

Trasa DIY

Przede wszystkim nie jest dobrym pomysłem, aby umieścić swój projekt w drewnianym lub stalowym pudełku. Niektóre funkcje konstrukcyjne chronią również urządzenie przed warunkami atmosferycznymi, aby zapobiec uszkodzeniom, kradzieży lub zagrożeniom środowiskowym, dzięki czemu wyraźnie widać obraz. Możesz podłączyć urządzenie do tymczasowej bazy, ale możesz elastycznie usuwać projekt w dowolnym momencie. Potrzebujesz do tego stabilnej podstawy. Potrzebujesz zewnętrznej obudowy.

Czego szukać

Możesz poszukać skrzynki z bezpiecznym, mocnym i wytrzymałym stalowym pudełkiem. Pudełko powinno mieć zamki bezpieczeństwa, ochronę przed warunkami atmosferycznymi i okno wandaloodporne. Upewnij się, że obudowa zapewnia ochronę przed śniegiem, deszczem, kurzem, brudem i burzą.

Może być kuszące, aby obniżyć koszty i dostosować produkt. Jedną z opcji może być wybór taniego produktu ze strony aukcyjnej. Możesz wybrać produkt z drewna lub plastiku, ale ma to wiele zalet. Nic nie może być tak mocne jak metal. Warto więc wybrać najlepszy produkt.

Inne rzeczy do rozważenia

Oprócz korpusu projektora należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Na przykład ochronna obudowa, podobnie jak części podstawy, jest dobrym dodatkiem do projektora. Ważne jest, aby koszty wymiany tych komponentów były dość wysokie. Ponadto zamówienie może zostać dostarczone w ciągu kilku dni.

Jednym z najczęstszych problemów z projektorami jest przegrzanie, które może skrócić żywotność urządzenia. Jeśli planujesz zainstalować urządzenie w gorącym otoczeniu, upewnij się, że klimatyzacja jest również zainstalowana. Dzięki obudowie Twoje urządzenie nie jest zagrożone nawet podczas deszczowej pogody.

Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać, jest filtracja obiegu powietrza przez wentylatory i filtry. Wymiana filtrów nie kosztuje dużo, ponieważ można je używać wielokrotnie po umyciu. Filtr zapobiega również przedostawaniu się kurzu do wnętrza projektora. Zdziwisz się, jak małe błędy mogą przedostać się przez kolumny do projektora. Musisz więc zapobiec przedostawaniu się tych maleńkich stworzeń do twojego urządzenia.

Krótko mówiąc, jeśli masz projektor, którego chcesz używać na zewnątrz, zalecamy poszukiwanie wysokiej jakości obudowy projektora. W ten sposób możesz mieć pewność, że projektor jest bezpieczny, nawet gdy na zewnątrz zacznie padać deszcz lub śnieg. Korzystając z tych wskazówek, możesz mieć nadzieję, że kupisz najlepszy futerał, który odpowiada Twoim potrzebom.

[ff id=”1″]