Skip to main content
Podróże

Pozwól swoim dzieciom przejść z gier wideo do gier na świeżym powietrzu

Jako dziecko pamiętam bieganie, skakanie i przemieszczanie się z różnymi dziećmi w naszym prywatnym obszarze zabaw. Ćwiczenia online obecnie klasyfikują sposób, w jaki nasze dzieci uczą się i bawią. Zaprawdę, my, Strażnicy, jesteśmy częścią tej zmiany. Na przykład postanowiłem kupić mojemu komputerowi PC zamiast kupować sprzęt do zabawy, ponieważ czułem się bezpieczniej, aby trzymać je w środku niż na zewnątrz. Jednak rozpoznanie tych ćwiczeń online wiąże się z pewnymi niebezpieczeństwami. Wprowadziłem zewnętrzny odpoczynek w ich sposób życia. Tak to zrobiłem!

Pozwól im się zepsuć

Pierwszym krokiem było pozwolenie moim dzieciom na brudzenie się. Zamiast patrzeć na otwartą podłogę jako przeszkodę w prowadzeniu badań i zabawie, skorzystałem z tej okazji, aby nauczyć moje dzieci znaczenia indywidualnej czystości. Dałem jasno do zrozumienia, że ​​mogą bawić się w podłodze, ale kiedy weszli do domu, nadszedł czas, aby posprzątać jako ważny aspekt ich planu dobrego samopoczucia. To pozwoliło moim dzieciom biegać i przechodzić od okresu dojrzewania do nastoletniego bez torturowania się przez pot i błoto.

Wyciągnij to

Odkryłem, że niektóre rzeczy, które wcześniej bardzo mi się podobały, można docenić z zewnątrz. Obejmuje to książki z opowieściami, piłki, kwadraty i tak, ludzie też! Wyciągając niektóre zabawki, moje dzieci były w stanie opracować lepsze metody zabawy z nimi. Nawet nasza rodzinna firma holdingowa sprawiała więcej radości, gdy robiono to na zewnątrz. Układanie plątaniny na podłodze i opracowywanie książek z opowieściami przyniosło fascynujący zwrot w naszych tradycyjnych opowieściach o czasie snu, podczas gdy ciała niebieskie z gwiazd na niebie stanowiły wyjątkowe podejście do stymulowania twórczej energii. Rzeczywiście, kiedy moje dzieci wyrosły na nastolatków, zdecydowanie założyli przenośne schronienie i urządzali grille na przytulnym patio ze swoimi towarzyszami.

Poprawa podwórka

Każdej nocy zabierałem moje dzieci na biznesowy plac zabaw. Pracownik biurowy powiedział mi, że huśtanie się, huśtanie, zjeżdżanie, centrum ćwiczeń w dziczy, piaskownica i kółko i krzyżyk są niezbędne do poprawy dziecka. Próbowałem więc założyć własny plac zabaw w domu. Oczywiście nie miała takiej samej liczby placów zabaw jak sklep, ale wiele z tego skorzystałem.

Przede wszystkim okazuje się, że dzieci dopasowują się do sprzętu do zabawy na świeżym powietrzu. Wszystkie ćwiczenia fizyczne pozwalają im budować bardziej uziemione kości i mięśnie oprócz dodatkowego bankietu z witaminą D ze słońca. W każdym razie nie wiedziałem, że możesz skorzystać z placu zabaw w odpowiedzi na napady złości. Dzieje się tak, ponieważ dzieci potrzebują poczucia wolności i kontroli nad ziemią. dlatego często występują napady złości. Dla moich dzieci bezpłatna zabawa na placu zabaw była bezpośrednim podejściem do zaspokojenia tej potrzeby.

Zaproś ich

Tuż przed rozstawieniem trawnika weszli sąsiedzi – najpierw dzieci, potem ich ludzie. Nigdy nie wyobrażałem sobie, jak prosta zmiana tarasu może poprawić życie towarzyskie. Moje dzieci, mój partner i ja nagle odkryliśmy ludzi, którzy podzielali i rozumieli nasze uczucia, nasze zainteresowania, nasze codzienne zmartwienia, a nawet nasze fantazje.

Wyjdź na podwórko

Uznałem, że jeśli naprawdę muszę uczyć moje dzieci o świecie, powinienem przyjść na własny taras. Dochodzenie rozpoczęło się od spacerów w centrum rekreacji, przejażdżek rowerowych po bocznych uliczkach i wizyt w pobliskich ogrodach, kiedy były prawie nic. Podczas ich rozwoju przemierzaliśmy miasta i narody – korzystając z cudów natury, takich jak żegluga rzeczna, eksploracja i wycieczki górskie.

Łącząc każde z tych spotkań, rozumiem, jak daleko zaszły moje dzieci – od badania ziemi na zewnątrz po budowanie odważnej duszy. Ufam, że nawet w dzisiejszej epoce komputerów dzieci doceniają podobne rzeczy, które wtedy naprawdę nam się podobały, ponieważ jest to ludzki instynkt!

Kiedy moi nastolatkowie wymyślili, jak powitać na zewnątrz, wymyślili też, jak radzić sobie z prawdziwymi ludźmi – nie tylko tymi, których spotykacie pod każdym względem w nieformalnej społeczności. Ponadto najlepiej jest docenić rozmowę jako rodzinę. Jest to coś, czego zdecydowanie nie może zrobić gra internetowa!

[ff id=”1″]