Skip to main content

Z różnych powodów wielu Amerykanów zwróciło się do prywatnych firm. Rozpoczęcie działalności w domu jest praktycznym rozwiązaniem dla matek, emerytów szukających dodatkowego dochodu lub każdego, kto chce zrezygnować z wyścigu szczurów. Istnieje wiele możliwości biznesowych, z których niektóre wymagają minimalnego kapitału na rozpoczęcie działalności.

Oto niektóre z najbardziej popularnych:

Catering / pieczenie

Jeśli masz dobrze zaopatrzoną kuchnię i know-how, catering lub piekarnia może Ci pomóc. Firmy cateringowe pracują z klientami, aby opracować menu dla swojego wydarzenia, a następnie przygotować i podać jedzenie. Jeśli odnosi sukcesy w gastronomii, możesz zainwestować w obrusy, serwujące dania, potrawy i tym podobne. Wszystkie te przedmioty można jednak wypożyczyć, więc koszty rozruchu są minimalne. Piekarnia może być również lukratywnym przedsięwzięciem, szczególnie jeśli masz doświadczenie w pieczeniu i dekorowaniu ciast. Większość dekoracyjnych tortów weselnych sprzedawanych jest za kieliszki, zwykle od 3,50 USD.

konsultacja

Doradztwo działa najlepiej, jeśli masz wiedzę techniczną i doświadczenie zawodowe w określonej dziedzinie. Najbardziej udani konsultanci mają dobrą reputację w swojej dziedzinie i mają rozległą sieć współpracowników, którzy są gotowi skierować ich do innych osób lub firm, które potrzebują ich wiedzy. To, co zarabiasz jako konsultant, zależy od twojego poziomu kwalifikacji i potrzeb branży.

Opieka dzienna w domu

Domowa opieka dzienna to doskonała opcja dla rodziców, którzy zostają w domu. Ten biznes zasadniczo pozwala ci zarobić wypłatę za pobyt w domu z dzieckiem. Domowe przedszkola stają się coraz bardziej popularne wśród rodziców, którzy chcą opieki nad dziećmi. Jako dodatkowy bonus, twoje dziecko będzie miało dużo czasu na zabawę i kontakty towarzyskie z innymi dziećmi. Koszty opieki dziennej różnią się w zależności od regionu. Sprawdź lokalne centra opieki dziennej, aby dowiedzieć się, jakie opłaty mogą być naliczane za twoje usługi.

nauczyciel jogi

Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć działalność w branży fitness w domu, to pomieszczenie o odpowiedniej wielkości, w którym można prowadzić zajęcia. W tego typu firmach możesz oferować kursy z domu lub podróży do lokalizacji klienta. W niektórych obszarach może być wymagana certyfikacja do prowadzenia tego rodzaju działalności. Dlatego skontaktuj się z lokalnym organem wydającym licencje. Godzina zajęć jogi w grupach zazwyczaj kosztuje od 10 do 20 USD za osobę.

Utrzymanie ogrodu / architektura krajobrazu

Możesz zbudować domową firmę ogrodniczą za pomocą kosiarki lub przycinarki. Jednak potrzebujesz niezawodnego transportu, aby dostarczyć sprzęt do każdego zadania. To, co robisz, zależy od obszaru, w którym pracujesz i od dodatkowych usług, np. B. bąbelki liści są włączone. Jeśli wybierzesz architektura krajobrazu, będziesz potrzebować dodatkowych narzędzi. Pomocna jest również dobra znajomość regionalnego ogrodnictwa.

Sekretariat / Księgowość / Pisanie CV

Ten dom wymaga bardzo małego kapitału na rozpoczęcie działalności. Przynajmniej potrzebujesz komputera z edytorem tekstu i funkcjami e-mail, drukarki i podstawowych materiałów biurowych. Koszty utrzymania tego rodzaju działalności są również niskie, chociaż możesz pracować nad projektami z napiętymi terminami. Wyszukaj swój region, aby zobaczyć, jakie opłaty są naliczane przez innych, i odpowiednio oceń swoje usługi.

Przed otwarciem firmy domowej sprawdź lokalne przepisy budowlane i zasady stowarzyszenia właścicieli domów, aby ustalić, czy zezwalają na działalność domową. Jeśli dokładnie przestudiujesz wybraną firmę przed rozpoczęciem działalności, możesz zwiększyć swój domowy biznes. Pamiętaj także, aby porozmawiać z podatkiem. Istnieje wiele korzyści podatkowych dla własnej firmy, szczególnie jeśli prowadzisz ją z domu. Możesz być w stanie odpisać określony procent kosztów kredytu hipotecznego lub czynszu na podstawie powierzchni domu przeznaczonej dla Twojej firmy. Upewnij się, że właściwie odpisujesz koszty materiałów eksploatacyjnych i materiałów eksploatacyjnych. Przede wszystkim upewnij się, że kapitał, który inwestujesz w swój biznes, mieści się w granicach finansowych. Mając to na uwadze, jesteś na dobrej drodze do założenia własnej firmy.

[ff id=”3″]