Skip to main content

Branża marketingu wielopoziomowego (MLM), popularnie zwana branżą marketingu sieciowego, jest w rzeczywistości bardzo prostą i dochodową branżą, ale niestety zawiera wiele negatywnych opinii. Prawda jest taka, że ​​możesz zarobić dużo pieniędzy w branży MLM. Wielu zwykłych ludzi otworzyło firmy, które oferują pasywne źródła dochodu dla nich, ich rodzin i przyjaciół, którzy są w sieci na całe życie! Zaletą firmy z pasywnymi źródłami dochodów jest to, że możesz cieszyć się życiem do woli. Wystarczy kilka lat inteligentnej i oddanej pracy. Jednak dziś stało się o wiele łatwiejsze dzięki niektórym firmom MLM korzystającym z Internetu. Dziś istnieje firma MLM, która działa wyłącznie na platformie e-commerce! Oznacza to, że możesz dotrzeć do większej liczby osób za pośrednictwem swojej witryny lub mediów społecznościowych, aby sprzedawać prawie każdy produkt i wszystkim na całym świecie. Branża marketingu sieciowego to branża o wartości 167 miliardów dolarów, która wytwarza miliony o ogromnych dochodach pasywnych.

Jestem partnerem w firmie MLM, która jest w 100% aktywna w handlu elektronicznym i ma siedzibę tutaj w Nigerii. Oznacza to, że mogę robić interesy z domu. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu koncepcji e-commerce możesz rzeczywiście zarobić strumień resztkowego dochodu na całe życie! Nie jest to jednak „szybki schemat wzbogacania się”. Sukces w branży MLM wymaga przestrzegania szeregu profesjonalnych wytycznych i konsekwentnego ukierunkowania. Wiele osób w branży MLM nie stosuje podstawowych wytycznych wymaganych do założenia i rozwoju własnej działalności MLM. Wielu nie zdaje sobie sprawy, że ich biznes MLM należy traktować jak prawdziwy biznes, w którym musisz zatrudnić zespół ludzi, którzy wierzą w twoją misję i wizję.

Branża marketingu sieciowego to branża o wartości 167 miliardów dolarów, a około 91 milionów ludzi działa na całym świecie w branży marketingu sieciowego. Przemysł rozwija się obecnie w pozostałej części świata, ponieważ jest prawie jedynym przemysłem odpornym na recesję! Podczas recesji gospodarczej, która miała miejsce na całym świecie w 2008 r. I 2009 r., A przed 1998 r. Była to jedyna branża, która się rozwinęła. Gdy inne branże, takie jak branża motoryzacyjna i finansowa upadły, zmniejszyły siłę roboczą lub obniżyły płace, branża marketingu sieciowego rozwijała się. Z tego powodu wiele osób przeszło na marketing sieciowy.

Nawet wielcy ludzie i myśliciele zaczynają wspierać model biznesowy MLM. Cytowano Billa Gatesa, że ​​Microsoft przyjąłby model marketingu sieciowego, gdyby miał kolejną szansę na rozpoczęcie. Nic dziwnego, że branża marketingu sieciowego wciąż rośnie w nieoczekiwanym tempie. Dotyczy to szczególnie Stanów Zjednoczonych, które wzrosły z 13 miliardów dolarów w 1992 roku do ponad 132 miliardów dolarów w 2010 roku. Ponad 82 miliony nowych osób weszło do branży marketingu sieciowego w ciągu ostatnich 20 lat! Szacuje się, że ponad 15 800 000 dystrybutorów pracujących w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu uczestniczy w marketingu sieciowym w samych Stanach Zjednoczonych, a liczba ta stale rośnie.

Po 20 latach branża marketingu sieciowego nadal jest zgodna z aktualnymi trendami: firmy domowe, przedsiębiorczość i samozatrudnienie. W Nigerii wzrost zaczyna nadążać za resztą świata. W moich artykułach czytelnicy nadal dowiadują się, w jaki sposób mogą osiągnąć dobrobyt gospodarczy poza bezpieczeństwem ekonomicznym, korzystając z tego przemysłu, który tworzy bogactwo.

W dowolnym momencie możesz dowiedzieć się, czy marketing sieciowy jest odpowiedni dla Ciebie. Dowiedz się, jak wybrać firmę i jak założyć własną firmę z umiejętnościami i zasobami, które już masz, ponieważ to wciąż Twoja przyszłość!

[ff id=”4″]