Skip to main content

Być może zastanawiasz się, co prawo Metcalfe ma wspólnego z Twoją wielopoziomową działalnością marketingową. Z tego powodu prawo Metcalfe spowoduje wykładniczy rozwój wielopoziomowego biznesu marketingowego, jeśli zostanie właściwie zastosowany.

Według Wikidepii wartość sieci telekomunikacyjnej zgodnie z prawem Metcalfego jest proporcjonalna do kwadratu liczby użytkowników systemu (n2). Prawo Metcalfe, sformułowane po raz pierwszy przez Roberta Metcalfego w sprawie Ethernetu, wyjaśnia wiele efektów sieciowych technologii i sieci komunikacyjnych, takich jak Internet i Internet. Liczba unikalnych połączeń w sieci wielu węzłów (n) może być wyrażona matematycznie jako n * (n-1) / 2.

Prawo często ilustrowano na przykładzie faksów: pojedynczy faks jest bezużyteczny, ale wartość każdego faksu rośnie wraz z całkowitą liczbą faksów w sieci, ponieważ całkowita liczba osób, z którymi każdy użytkownik może pracować, zwiększa wysyłanie i odbieranie dokumentów.

Aby spojrzeć na prawo Metcalfe, każdy nowy użytkownik w twojej sprawie, twój partner biznesowy lub osoba zainteresowana rozszerza możliwości dla wszystkich, którzy już tam są. Ważne jest, aby znać to prawo, ponieważ jest to powód, dla którego budujesz swój wielopoziomowy marketing. Wiedz, że Twoja firma przyspieszy wykładniczo, gdy osiągnie określony punkt. I że każdy partner biznesowy wnosi istotny wkład w to prawo.

Bądź na bieżąco i kontynuuj rekrutację, ponieważ z każdym nowym partnerem biznesowym w wielopoziomowym biznesie marketingowym poszerzasz możliwości.

[ff id=”6″]