Skip to main content

Teraz jesteś w końcu gotowy, aby zanurzyć się. Zbuduj swój własny biznes online i zarabiaj jak wielu innych przedsiębiorców.

Twoje podekscytowane serce bije z wyczekiwaniem, gdy zaczniesz budować swoją stronę internetową i strategię marketingową. Potem uderza cię – „Hej, to nie jest tak łatwe, jak obiecali guru”.

Czy pieniądze na liście są prawidłowe? Musisz tylko sporządzić listę. Jak trudne to może być? Istnieje wiele osób online. Wszystko czego potrzebujesz to ułamek procentu i możesz to zrobić!

Więc dlaczego to trwa tak długo? Gdzie popełniłeś błąd? Jak to się dzieje, że nikt nie zamawia?

Wiem jak się czujesz Ja już wiem Muszę jednak powiedzieć, że o wiele łatwiej było robić interesy online niż wtedy, gdy w 1997 roku rozpocząłem pracę na pełnym etacie. Nie było tak dużej konkurencji. Pamiętam jednak, że pracowałem przez całą noc na swoich stronach internetowych. Pracowałbym, kiedy moja żona poszła spać, a ja wciąż byłam na starym komputerze, kiedy wstała, aby iść do pracy! Ale byłem bezrobotny i musiałem szybko coś załatwić!

Może jesteś teraz w tej samej sytuacji? Być może straciłeś pracę lub źródło dochodu i musiałeś je szybko wymienić. Tak, jest kilka prawdziwych miejsc pracy online, ale jeśli chcesz zarabiać na życie z własnej firmy, musisz być poważny.

Czy to znaczy, że to niemożliwe? NIE! Możesz to zrobić, ale prawdopodobnie nie będzie to tak łatwe, jak się spodziewałeś.

Oczywiście musisz rozmawiać o swojej firmie, ale jak to zrobić, nie wydając fortuny? Moim zdaniem musisz zrobić kilka rzeczy. Oto tylko kilka:

Reklamy Pay Per Click (Google itp.)
Napisz artykuł (hej – musisz być ekspertem w swojej firmie lub dziedzinie, prawda? Napisz o tym i wyślij artykuły do ​​katalogów artykułów)
Reklama kontekstowa (blogi itp.)
Blogowanie (Załóż własny blog na blogspot Google)

Nie zapomnij strategii offline. Połącz je z narzędziami online, a uzyskasz synergię, która może naprawdę dobrze działać. Odrób pracę domową. Jeśli czytałeś do tej pory, świetnie! Mówi mi, że poważnie podchodzisz do swojej firmy.

Przede wszystkim ucz się dalej. Postępuj zgodnie z rzeczami, które pomagają zwiększyć twoją listę i dochody, i upuść rzeczy, które nie. Poświęć czas na robienie rzeczy, które odnoszą sukcesy. Zaplanuj swój czas. Internet może utrzymać cię przy życiu, jeśli tego nie zrobisz!

[ff id=”2″]