Skip to main content

Usługi produkcji wideo powinny stanowić integralną część każdej firmy, która chce wyprzedzać konkurencję. Sposób, w jaki komunikujesz się z rynkiem docelowym i innymi interesariuszami, odgrywa ważną rolę w Twoim sukcesie.

Wiele małych firm ma trudności w dzisiejszym środowisku, ponieważ nie dostosowuje się do zmieniających się potrzeb rynku. Zmieniające się oblicze marketingu doprowadziło do nowych strategii marketingowych, a wideo jest obecnie podstawowym narzędziem komunikacji online.

Po co inwestować w produkcję wideo?

Jeśli masz problem z rozpoznaniem siebie na swoim niszowym rynku, zaleca się korzystanie z treści wizualnych. Jednym z parametrów, który należy zastosować przy wyborze narzędzia komunikacji biznesowej, jest jego skuteczność. Według badania opublikowanego niedawno przez Business2Community do roku 2020 zawartość wizualna będzie stanowić 82% całego ruchu w sieci. Ten sam raport pokazuje, że YouTube ma ponad 1 miliard użytkowników i stanowi ponad jedną trzecią Internetu. Liczby te podkreślają siłę tego typu treści jako narzędzia komunikacji biznesowej.

Kompilacja wyników opublikowana przez Forbes pokazuje, że dodanie grafiki do wiadomości e-mail zwiększa współczynniki klikalności o 200–300%. Jeśli to samo narzędzie zostanie użyte na stronie docelowej, współczynnik konwersji wzrośnie o 80%. To wyraźnie pokazuje, jak skuteczne jest to narzędzie komunikacji do celów marketingowych. Ze względu na ich wysoką wydajność 87% menedżerów marketingu woli te produkcje w swoich kampaniach reklamowych.

Inwestowanie w usługi produkcji wideo jest jedną z najlepszych decyzji, jakie możesz podjąć z następujących powodów:

  1. Większy zasięg: najlepsze narzędzie komunikacji powinno zwiększyć zasięg Twojej firmy. Właśnie to robi treść wizualna, ponieważ większość ludzi dzieli się tym, co widzi. Wiele nieznanych marek zasłynęło z dnia na dzień dzięki kreatywnie produkowanym reklamom wideo.

  2. Wszechstronność: jest to jedno z najważniejszych narzędzi komunikacji online, ponieważ może być wykorzystywane do różnych celów. Może być wykorzystywany do reklamy, rebrandingu, wprowadzania nowego produktu lub usługi, zarządzania reputacją, referencji klientów i wielu innych celów.

  3. Świadomość marki: wizualne materiały brandingowe są jedną z najprostszych strategii, których można użyć do zbudowania marki. Obecnie jest ponad 3,6 miliarda użytkowników Internetu, a znaczna ich część znajduje się w mediach społecznościowych. Łatwo jest zwiększyć widoczność firmy w sieciach społecznościowych, wykorzystując siłę treści wizualnych.

  4. Oszczędność kosztów: trudny krajobraz gospodarczy wymaga kreatywnych, ale przystępnych cenowo, możliwości dla marek, aby same się promować. Dzięki usługom produkcji wideo masz najlepsze narzędzie do zaprezentowania się dużej grupie odbiorców bez rozbijania banku. Produkcje dostosowane do klienta spełniają indywidualne wymagania Twojej firmy, nie przekraczając określonego budżetu marketingowego.

Aby skorzystać z mocy wideo, musisz współpracować z doświadczoną firmą. W ten sposób otrzymujesz produkcję dostosowaną do potrzeb, która odpowiada celom, harmonogramowi i budżetowi Twojej firmy

[ff id=”6″]