Skip to main content

Czy myślałeś o przebudowie domu? Pamiętaj, że często możesz dotrzeć do celu bez dużych kosztów. Niewielkie ulepszenia w prawie każdym pomieszczeniu, w tym na zewnątrz domu, mogą mieć znaczenie.

Oto kilka wskazówek na początek:

Utrzymuj to w czystości i utrzymuj prostotę!

Czysty i schludny dom jest atrakcyjny i przyciąga wzrok. Możesz poprawić wygląd swojego domu, po prostu usuwając gruz. Staraj się, aby Twój ogród wyglądał jak idealne miejsce, pieląc i czyszcząc klomby. Pomaluj drzwi wejściowe, aby Twój dom był przyjemniejszy.

Czyszczenie jest również częścią czyszczenia. Pozbądź się więc rzeczy, których nie potrzebujesz, aby zrobić miejsce na nowe. Pierwszy rzut oka zwykle wystarcza, aby selektywny nabywca szybko ocenił dom.

Czy na zewnątrz domu należy odmalować? Czy jest jakiś chodnik, który możesz wyróżnić, wprowadzając kwiaty? Pamiętaj, aby zachować prostotę. Skoncentruj się na robieniu rzeczy starannie i starannie.

Dwa gorące punkty w każdym domu:

Dwa najbardziej dokładnie sprawdzone pokoje w domu to kuchnia i główna łazienka. Jeśli chcesz skupić się na dwóch hotspotach, są to wnętrza, w których największą wartość dodaną można uzyskać podczas sprzedaży. Dlatego spraw, aby wyglądały optymalnie, aby zwiększyć zwrot z inwestycji.

Czy Twoja kuchnia wymaga aktualizacji? Dobrze zaktualizowana kuchnia znacznie zwiększa wartość Twojego domu. Skup się więc na powiększeniu tego miejsca, aby przyciągnąć uwagę kupującego. Odnowienie kuchni nowoczesnym wystrojem natychmiast doda wartość do Twojego domu. Kupujący często idzie na kompromis w sprawie innych pokoi i kupuje dom tylko dlatego, że jego kuchnia jest zadbana i przyjemna.

To samo dotyczy łazienek, zwłaszcza łazienki głównej. W głównej łazience oczarujesz odwiedzających dom otwarty nowoczesnymi ulepszeniami, takimi jak dwie toaletki i wanny. Wymień krany i wyczyść blat łazienkowy. Chcemy ponownie skupić się na prostocie, ponieważ jest łatwa w utrzymaniu.

W co inwestować?

Skończysz czyszczenie, czyszczenie i aktualizację. Co dalej Gdy będziesz gotowy dokonać dobrej inwestycji modernizacyjnej, zalecamy podzielenie planu remontu na cztery części, aby wprowadzić imponujące ulepszenia w domu. Oto cztery obszary, które powinieneś poważnie rozważyć:

oświetlenie: Jeśli nie jesteś zadowolony z systemu oświetlenia w domu, wymień go.

Oznaczałoby to zakup opraw oświetleniowych i innego sprzętu do każdego pokoju, aby wyglądał jednolicie i atrakcyjnie.

instalacja: Wiele starych domów ma zardzewiałe rury i niektóre wycieki z rur, które wymagają uwagi. Twój dom nie sprzedaje się szybko i po cenie, którą możesz sobie wyobrazić, jeśli nie zaktualizowałeś jeszcze systemu hydraulicznego.

podłogi: Obecnie większość ludzi szuka drewnianych podłóg lub alternatyw, które są łatwe w użyciu i oferują korzyści zdrowotne zamiast dywanów. Płytki podłogowe są również do przyjęcia. Jeśli uważasz, że ta poprawa przyniosłaby większe zyski, natychmiast zainwestuj.

HVAC Zamiennik: Dzisiaj wprowadzane są na rynek nowe energooszczędne systemy HVAC, które powodują jednorazowe koszty i pomagają zaoszczędzić ogromne koszty rachunków za prąd. Możesz dodać wyjątkowy punkt sprzedaży do swojego domu, czyniąc ten zamiennik częścią strategii poprawy domu.

Co naprawdę warto naprawić?

Pamiętaj, że nie wszystkie rzeczy powinny zostać naprawione. Niektóre muszą zostać wyrzucone, a inne wymienione. To dobra zasada, kiedy wystawiasz dom.

Zbadaj każdy aspekt domu, a następnie utwórz plan w ramach swojego budżetu, aby nadać Twojemu domowi świeży, czysty wygląd. Możesz wymienić przestarzałe urządzenia kuchenne na nowe, nowoczesne modele. Naprawianie starych urządzeń nie jest opcją. Jeśli twój budżet nie pozwala na aktualizację urządzenia, po prostu daj tym, których używasz, aby poprawić ich wygląd.

Jeśli już zainstalowałeś drewniane podłogi w domu, poszukaj rys i przygotuj się na poprawki. Drewniane podłogi są bardzo pożądane, nawet jeśli są stare i zużyte. Podnieś je nieco, aby były bardziej atrakcyjne i wciągające.

W dzisiejszych czasach efektywność energetyczna znalazła zastosowanie w wielu naszych systemach, w tym w oknach. Nabywcy domów szukają najnowszych okien i innych systemów zaprojektowanych pod kątem energooszczędności, ponieważ oferują szereg korzyści ekonomicznych, zdrowotnych i środowiskowych. Wymień stare okna na nowe energooszczędne okna, aby zwiększyć wartość Twojego domu.

Jeśli podłogi w łazience są wyłożone kafelkami, poszukaj wad lub pęknięć, szczególnie jeśli płytki są białe lub jasne. Tego rodzaju błędy są trudne do ukrycia, nawet jeśli wszystko inne porządnie układasz. Więc zanim zainwestujesz w inne akcesoria łazienkowe, wymień pękniętą płytkę podłogową.

[ff id=”2″]