Skip to main content
Budownictwo

Przegląd karty Cashback Shopping Lyoness i działalności domowej

W ramach tego przeglądu uważam jedynie podstawowy fakt, że poprzez BEZPŁATNE członkostwo w Lyoness możesz natychmiast zaoszczędzić pieniądze (w formie zwrotu gotówki od 1 do 5% na każdą transakcję) jako liczbę punktów zakupów (wyjaśnionych później) na większości Zakupy, których normalnie byś dokonał. Polecając oszczędzanie wszystkim znajomym (w końcu po co są oni przyjaciółmi?), Możesz zaoszczędzić jeszcze więcej! Operacja Lyoness jest zdecydowanie korzystna dla kupujących i dealerów. Ale jak to działa i czy istnieją obszary, które można by poprawić?

Z perspektywy kupującego ogólna koncepcja nie może być prostsza. Wstęp jest bezpłatny i nie ma bieżących opłat członkowskich. Kupujący musi tylko upewnić się, że dokonuje jak największej liczby zwykłych zakupów u lokalnych lub internetowych sprzedawców detalicznych Lyoness. Jeśli upewnisz się, że udasz się do sprzedawcy w Lyoness na normalne zakupy, możesz być pewien, że każda sprzedaż wygeneruje zwrot gotówki w wysokości od 1 do 5% całości.

Istnieje również „przyjaźń”. Premie i bonusy „Shopping Point”, które można zdobyć bezpłatnie oprócz tych i tak już niesamowitych oszczędności. Jeśli przekażesz te korzyści przyjacielowi, natychmiast otrzymasz „premię za przyjaźń”. na podstawie poziomu zakupów w Lyoness Merchants. Jeśli ci znajomi przedstawią kartę Lyoness swoim znajomym (a dlaczego nie?), Zdobywają również premię za przyjaźń poprzez swoje wydatki. Wyobraź sobie, że poznajesz tylko 5 znajomych miesięcznie, którzy robią to samo …

Istnieje nawet darmowa aktualizacja do Lyoness Lyconet. Pakiet marketingu internetowego, który pozwala poszerzyć zasięg dla przyjaciół z całego świata, z co najmniej 8 innymi sposobami na uzyskanie przyzwoitego dochodu. Prawie 50 krajów już działa z Lyoness, wiele innych nastąpi. Biorąc pod uwagę zamiar Lyoness, by do 2020 roku stać się największą firmą na świecie, warto zaangażować się teraz – zwłaszcza, że ​​nic Cię to nie kosztuje.

Co z kupcem? W końcu nikt przy zdrowych zmysłach nie da każdemu członkowi Lyoness 1-5% rabatu, chyba że znajdzie się coś dla sprzedawcy!

Każdy biznes detalisty musi zainwestować pieniądze, aby zidentyfikować nowych klientów i zapewnić, że ci nowi kupujący pozostaną wobec nich lojalni. W zamian za różne korzyści dla klientów, Lyoness uruchomi bardzo potężny program wsparcia marketingowego, który nie tylko wypromuje nowe firmy dla dealerów, ale także pomoże dealerom zbudować silne relacje z tymi nowymi i istniejącymi dealerami. Odbywa się to za pomocą bardzo przydatnej funkcji wyszukiwania online na komputerze, laptopie lub smartfonie, za pomocą której można zidentyfikować dealerów Lyoness w bieżącej lokalizacji kupującego.

Gdy tylko sprzedawca pozyska nowego klienta, pojawia się kolejna zachęta w postaci „punktów handlowych”. Nie będę się zastanawiał, jak działają te punkty handlowe, ale wkrótce za każdym razem, gdy wydasz 90 funtów w sklepie Lyoness, otrzymasz jeden lub więcej punktów handlowych. Kupujący nie musi wydawać tyle na wizytę, więc dwie, trzy lub wiele podróży w ciągu miesiąca może łatwo doprowadzić do jednego lub więcej nagradzanych punktów handlowych. Każdy punkt zakupowy jest wart co najmniej 4,50 GBP za dalsze rabaty na atrakcyjne oferty od wybranych sprzedawców Lyoness. Niektórzy detaliści wykorzystają tę okazję, aby zwiększyć premię, aby przyciągnąć firmy w niektórych obszarach i mogą wydać więcej niż 1 punkt zakupów za 90 £.

Dla tych, którzy są wystarczająco starsi, aby pamiętać Zielone Tarcze, było to bardzo wcześnie & # 39; otwórz & # 39; Program lojalnościowy (niepowiązany z firmą, w przeciwieństwie do karty klubu Tesco), w którym mój samochód nie był napędzany benzyną BP, Shell, Texaco lub Jet Petrol, ale w garażu, w którym rozdano większość znaczków Green Shield. Przejechałbym mile za „Quad Green Shield Stamps” i taki efekt stopniowo przywraca Lyoness – z dużo większą korzyścią.

Jeśli weźmiesz pod uwagę, że dealerzy Nectar © (kolejna wspólna otwarta karta klienta) mają obecnie ponad 90 milionów stałych klientów, podczas gdy Lyoness ma dziś około 5 milionów klientów i osiągnie optymistyczny cel 1 miliarda do 2020 roku. Widać, że wszystkie zaangażowane strony, jeśli te cele mają zostać osiągnięte, bądźcie bardzo wdzięczni, że zrobili to w ciągu zaledwie kilku lat & # 39; Czas. Ale kto otrzymuje wynagrodzenie za polecanie punktów Nectar znajomym?

Kwota oszczędności, nawet jeśli weźmiesz pod uwagę tylko darmową funkcję zwrotu gotówki i punkty handlowe, na które i tak wydajesz już 500 funtów miesięcznie, może naprawdę być tego warte. Aby to zrobić, dodaj & # 39; Bonus za przyjaźń & # 39; Możesz zarabiać pieniądze, po prostu polecając znajomym, aby zarejestrowali się za darmo, a następnie wydawali pieniądze na swoje & # 39; W każdym razie & # 39; Oszczędzaj wydatki miesięczne pieniądze, a może to być kolejny spinner pieniędzy. Możesz nawet zdobyć ten „bonus za przyjaźń”. z przyjaciółmi, którzy polecają TWOICH przyjaciół. Wyobraź sobie, że rejestrujesz dziesięciu znajomych każdego miesiąca, aby zaoszczędzić pieniądze, a następnie robisz to samo z dziesięcioma znajomymi.

Lyoness Shopper jest używany w połączeniu ze wszystkimi istniejącymi kartami lojalnościowymi klientów sklepu i otrzymuje najlepsze ze wszystkich ofert specjalnych i innych programów lojalnościowych. Na przykład, jeśli członek Lyoness dokonuje regularnych zakupów w określonym sklepie i ma kartę lojalnościową specjalnie dla tego sklepu, zwrot gotówki Lyoness nie tylko zostanie przelany na konto bankowe, ale również przejdzie do ofert danego sklepu.

Byłbyś bardzo zaskoczony i pod wrażeniem zasięgu i kalibru sprzedawców lojalnościowych Lyoness, którzy są już zaangażowani. Chociaż członkostwo jest bezpłatne, jest dostępne tylko na zaproszenie. Jeśli więc chcesz być mile zaskoczony, skontaktuj się ze znanym klientem Lyoness i poproś o rejestrację.

Jednak nie tylko duże sieci handlowe mogą zostać licencjonowanymi kupcami, a Lyoness ciężko pracuje, aby zachęcić małe i średnie firmy, takie jak sklepy spożywcze, dentystów, fryzjerów i innych lokalnych sklepów specjalistycznych, do zostania Lyoness SME. Opis programu Lyoness dla MŚP nie wchodzi w zakres tego przeglądu. Wystarczy jednak powiedzieć, że mała firma, która dołącza do programu, nie tylko otrzymuje ogromną ilość wsparcia marketingowego i, jeśli zostanie zatwierdzona, unikalny obszar ciążenia dla swoich nowych klientów Lyoness, ale także kolejny ogromny wzrost dochodów.

Jeśli MŚP, takie jak lokalny sklep spożywczy delikatesy, ma kilkuset istniejących stałych klientów, jeśli procent tych klientów zarejestruje się na jednorazowe bezpłatne członkostwo w Merchant / Lyoness, jeśli wydają około 50 funtów miesięcznie na działalność MŚP, wydaje także co najmniej 500 funtów miesięcznie w innych oddziałach Lyoness (lista rośnie codziennie), za każdym razem, gdy jeden z tych klientów dostaje fryzurę, pije pizzę, pije kawę lub robi zakupy w innym dużym miesięczniku lojalnościowym Lyoness – MŚP -Owner otrzymuje 1% całości od swojej lojalnej bazy klientów i dodatkowe 0,5% od swoich przyjaciół, którzy również zapisali się na bezpłatne członkostwo w Lyoness.

Nie chodzi tylko o normalne zakupy. Oprócz żywności, benzyny, gazu i energii elektrycznej koncepcja Lyoness oznacza, że ​​ostatecznie możesz kupić niemal każdy produkt lub usługę od sprzedawcy lojalnościowego Lyoness. A może cudowne wakacje za granicą, nowy aneks kuchenny, a nawet nowy Mercedes? Wyobraź sobie przyjaciela, który wychodzi i kupuje nowy samochód przez Lyoness. Co za wspaniała premia za przyjaźń, która by się dla ciebie przydała?

Uwzględniając swoich przyjaciół i rodzinę w tych oszczędnościach, tak naprawdę masz fundament pod bardzo prosty ustny biznes, który może stać się potężnym biznesem detalicznym.

Jeśli Twoi znajomi zalecą następnie swoim znajomym dołączenie do Lyoness, otrzymasz również taką samą prowizję (0,5%) za ich wydatki. Wiem, że to może wydawać się małe, zwłaszcza jeśli każdy przyjaciel wydaje tylko 200 funtów miesięcznie u dealerów Lyoness, dostajesz tylko 1 funt w swoim banku. Załóżmy, że przedstawiłeś 10 znajomych i kolejnych 10 znajomych. Zatem masz ponad 100 przyjaciół, którzy przynoszą ci łącznie 100 £ miesięcznie. Wyobraź sobie, że co miesiąc poznajesz 10 nowych przyjaciół, którzy wydają ponad 500 funtów miesięcznie na jedzenie, benzynę i rozrywkę …

Możesz przyspieszyć rozwój tego biznesu domowego, przechodząc na rozwiązanie Lyconet Internet Marketing (ponownie ZA DARMO), a może nawet wyjeżdżając za granicę ze swoimi członkami. W ten sposób możesz postępować zgodnie z programem ścieżki kariery Lyoness, który jest szacowany na poziomie 8 i generuje ponad 50 000 funtów miesięcznie.

Wszystko brzmi świetnie, a może zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe – co z ciemną stroną (jeśli w ogóle?)

Co może być wadą, jeśli dołączysz do międzynarodowej społeczności zakupowej z bezpłatnym członkostwem i tylko upewnisz się, że dostałeś swój & # 39; już wydane & # 39; miesięczne pieniądze we wszystkich sklepach Lyoness (sklepy online lub offline). Zapewni to:

  • Otrzymasz do 5% zwrotu gotówki w każdy wtorek za każdą transakcję zdeponowaną w twoim banku
  • Otrzymaj jeden lub więcej punktów handlowych (o wartości około 4,50 dodatkowych rabatów na produkty i usługi z ciągle rozwijającego się centrum handlowego Lyoness) jako bonus lojalnościowy za każde wydane 90 funtów
  • Zdobądź stały bonus za przyjaźń, aby polecić swoim znajomym
  • Rozwiń swoją sieć potencjalnych przyjaciół, zmieniając się na członka Lyconet (Lyoness Network Marketer – również bezpłatny), co pozwala zbudować bardzo satysfakcjonujący międzynarodowy biznes domowy z tyloma poziomami, ile możesz stworzyć.

Zdecydowanie zaczynam przyglądać się tej okazji i już zapisałem się do działu marketingu w Lyonset, internetowego centrum marketingowego Lyconet, który jest kolejnym krokiem w budowaniu udanego biznesu domowego z Lyoness.

Po wszystkich udoskonaleniach, które widziałem w przygotowaniu, nadszedł czas, aby zaangażować się w coś, co wydaje się być największą firmą na świecie do 2020 roku. Lepiej być w środku i czuć się ciepło i przytulnie niż na zamarzniętym zewnątrz.

[ff id=”2″]