Skip to main content
Budownictwo

Przegląd międzynarodowy Jusuru – czy Jusuru to dla Ciebie odpowiednia okazja biznesowa?

Jusuru International ma siedzibę w Anaheim w Kalifornii. Jusuru to kolejna nowa firma produkująca soki MLM na już zatłoczonym i niezwykle konkurencyjnym rynku soków. Napój Jusuru zawiera opatentowany BioCell Collagen II, o którym mówi się, że zawiera składniki wspomagające zdrowie stawów i skóry. Czy to wyjątkowe na rynku soków, niestety … nie. Atrakcyjna strona internetowa firmy Jusuru: Jusuru Life Blend to innowacyjny płynny nutraceutyk, który promuje zdrowe starzenie się, aktywne stawy i młodszą skórę. * Dowiedz się więcej o Jusuru Life Blend oraz o tym, dlaczego jest on tak wyjątkowy i skuteczny na Jusuru.com. Dowiesz się również, w jaki sposób możesz zarobić dodatkowy dochód, dzieląc Jusuru z innymi. Zapraszamy do doświadczenia intensywnego smaku w każdej kropli najbardziej innowacyjnego super suplementu.

Plan kompensacyjny Jusuru oferuje 9 sposobów na uzyskanie dochodu:

Sprzedaż bezpośrednia, premia za preferencyjnego klienta, premia za szybki start, prowizje dla zespołu, premia za rejestrację, premia Turbo Infinity, dopasowanie do liderów, pule liderów i bonus samochodowy. Oprócz tych 9 sposobów zarabiania pieniędzy, istnieje 35 000 $ premii gotówkowej, aby zdobyć status Master Presidential Ambassador. Aby dowiedzieć się więcej o planie płac Jusuru International, odwiedź ich stronę internetową.

Jusuru twierdzi, że jego produkt „został wprowadzony na rynek z prostą koncepcją – w celu dostarczenia skutecznego i unikalnego produktu, który jest wspierany przez opatentowane i naukowe badania, a firma uważa, że ​​jest tak skuteczny, że jest sprzedaje się i zapewnia dochody niezależnym agentom ”.

Cóż, nie mam wątpliwości, że produkt Jusuru jest dobrym produktem, ale mam tutaj problem. Firma mówi: „Jusuru jest tak skuteczny, że sprzedaje się”. Nie dotyczy to każdego produktu i wprowadza w błąd każdego nowego dystrybutora. Nic nie sprzedaje się w MLM, a jeśli tak, to nie dostaniesz 35 000 $ premii gotówkowej, aby uzyskać status Master Presidential Ambassador, Auto itp. Stwierdzenia takie jak: sama się sprzedaje są nieodpowiedzialne i pozostawiają firmę fałszywą wobec wezwań Jusuru. Co nie jest oszustwem. To okazja biznesowa.

Teraz wyjaśnijmy coś. W Jusuru lub innej firmie zajmującej się marketingiem sieciowym można zarobić dużo pieniędzy, ale musisz wiedzieć, co robisz, musisz wiedzieć, jak sprzedawać. Jestem pewien, że Jusuru oferuje swoim dystrybutorom dobrze wyglądającą, ale wysoce nieefektywną, replikowaną stronę internetową firmy, która robi wszystko, aby promować firmę i nic Cię nie wyróżnia. W MLM lub innej firmie ludzie spotykają ludzi, którzy nie mają szans, szczególnie w branży nadmiernie nasyconych soków. Są prawie wszystkie takie same. Mam w lodówce sok, który kupuję od znajomych, którzy pracują w 3 różnych firmach marketingu sieciowego. Wszyscy mówią to samo: poczujesz się i będziesz wyglądać młodziej! Twoje stawy są dobrze naoliwione, a twoje serce i ciśnienie krwi … tak, tak, tak. Wszystkie są takie same lub prawie takie same. Więc nie musisz być taki sam. MUSISZ profilować się jako lider w branży MLM. Chcesz, żeby ludzie przyszli do ciebie najpierw, a potem twoja szansa. Gdy już staniesz się liderem, wiele osób będzie czekało na dołączenie do twojego biznesu Jusuru.

Jak wyróżniasz się z tłumu? Dzięki szkoleniom, kursom i systemom oferującym rozwiązanie. Rozwiązaniem jest to, że więcej potencjalnych klientów skontaktuje się z Tobą, niż możesz przetworzyć i zarabiać na tych potencjalnych klientach, niezależnie od tego, czy dołączą do Twojej kancelarii, czy nie. Kluczem jest to, że musisz się profilować jako ekspert, który oferuje rozwiązanie dla trudnych marketerów sieciowych, a następnie możliwości biznesowe.

[ff id=”2″]