Skip to main content
Motoryzacja

Przegląd Willow House – Czy Willow House jest uzasadnionym biznesem w domu?

W teście Willow House przyjrzę się bliżej tej firmie, aby uzyskać informacje potrzebne do podjęcia domowej decyzji biznesowej. Kim jest ta firma? Co dokładnie oferują? Czy Willow House to najlepszy wybór dla mnie i mojej rodziny? Oto pytania, na które chcę odpowiedzieć w mojej recenzji Willow House.

Willow House to firma oferująca produkty do wnętrz, rozrywkę dla gości oraz rozwiązania organizacyjne, dzięki którym po długim dniu możesz wrócić do przyjemnego, świeżego i zorganizowanego domu. Oferują również produkty sezonowe, które nadają Twojemu domowi wygląd i atrakcję wakacji. Oferują pełny katalog produktów z różnorodnymi stylowymi produktami, które zapewnią Twojemu domowi pożądaną metamorfozę.

Willow House oferuje swoje produkty za pośrednictwem dużej sieci konsultantów projektowych, którzy reprezentują możliwości biznesowe związane z marketingiem wielopoziomowym (MLM), z których są znani. Konsultanci ds. Projektowania mają możliwość stworzenia własnego harmonogramu, budowania swojego biznesu w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin, a ostatecznie decydują, ile pieniędzy chcą zabrać ze sobą do domu.

Koszt zostania konsultantem projektowym wynosi 199 USD. Za tę cenę otrzymujesz 18 produktów o wartości detalicznej ponad 550 USD. Willow House kupuje swój pierwszy zbiornik paliwa co miesiąc, oszczędzając 50 USD.

Kiedy przeprowadzam badania w celu oceny mojej firmy, staram się dostarczyć jak najwięcej informacji na temat planu wynagrodzeń firmy. Jednak Willow House nie podaje tych informacji do wiadomości publicznej. Musisz skontaktować się bezpośrednio z konsultantem projektowym, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach wynikających z planu kompensacyjnego.

Willow House to wielopoziomowa firma marketingowa, która wykorzystuje tradycyjne metody marketingu sieciowego. Oznacza to, że zachęcamy Cię do nawiązania kontaktu z rodziną, przyjaciółmi, sąsiadami i bliskimi partnerami w celu zbudowania firmy. Twoim zadaniem będzie skontaktowanie się z twoim ciepłym rynkiem, aby zachęcić ich do organizacji własnej imprezy i zaprosić rodzinę i przyjaciół do wzięcia udziału.

Hostessy są zachęcane do otwarcia domu na te strony, ponieważ otrzymują bezpłatne produkty i głębokie rabaty w zależności od wielkości sprzedaży dokonanej w ich domu. Jako konsultant projektu zaprezentujesz produkty i przyjmujesz zamówienia na tej imprezie. Planujesz następne przyjęcie domowe z przyszłymi hostessami i zatrudniasz nowych konsultantów dla swojej firmy. Szkolenie, które otrzymujesz od Willow House, ogranicza się do tych praktyk.

Moim zdaniem Willow House to legalna firma, która oferuje szeroką gamę produktów w zabawnej atmosferze imprezy. Jednak podejmując decyzję biznesową, ważne jest, aby wziąć pod uwagę wyzwania związane z zachęcaniem bliskich do organizacji przyjęć, kupowania produktów i dołączania do firmy wierzby.

Dla kogoś, kto ma specjalistyczną wiedzę, aby sprzedawać ten biznes poza swoją małą siecią rodziny i przyjaciół, jest to naprawdę dobre. Mając to na uwadze, Willow House stanowi solidną okazję do partnerstwa, jeśli silnie pragniesz budować ten biznes i pasjonujesz się produktami, które oferują swoim klientom.

Jak zawsze życzę powodzenia w poszukiwaniu firmy domowej dla Ciebie i Twojej rodziny.

[ff id=”3″]