Skip to main content
Motoryzacja

Przezwyciężanie zastrzeżeń w domowej firmie MLM z uczuciem

Pokonywanie zastrzeżeń to jedna z najważniejszych umiejętności przedsiębiorczych, których potrzebujesz, aby odnieść sukces w swoim biznesie MLM w domu ,

Wiem, że miałem ten problem, kiedy zaczynałem. Ale potem ktoś przedstawił mi „Feel, Felt, Found”, naprawdę fajny sposób na przezwyciężenie zastrzeżeń.

To naturalne, że ludzie mają obiekcje w obliczu czegoś nowego i nieznanego. Naszym zadaniem jako przyszłego sponsora jest pomoc w przezwyciężeniu tych zastrzeżeń. Często obiekcje, które słyszymy z naszych perspektyw, nie są nawet rzeczywiste, ale raczej sposób na ich wyrażenie „Hej, nie jestem na to gotowy”. tak naprawdę nie wychodząc i nie mówiąc.

„Poczuj, poczuj, znajdź” pozwala wczuć się w swoją perspektywę. Najprawdopodobniej byłeś kiedyś w butach i możesz odnosić się do tego, przez co przechodzą.

Oto kilka przykładów najczęstszych zastrzeżeń, jakie możemy usłyszeć …

  • „Nie mam czasu na prowadzenie tego biznesu”.
  • „Nie mam pieniędzy”.
  • „Muszę o tym pomyśleć”.
  • „Nie chcę być związany miesięcznym zobowiązaniem (automatyczna wysyłka)”.
  • „Nie lubię MLM, marketingu sieciowego”.
  • „Muszę zapytać męża”.

Wszystkie te obiekcje można przezwyciężyć za pomocą „FEEL, FELT, FOUND”.

Na przykład …

„Mary, całkowicie rozumiem, jak się czujesz, kiedy nie masz czasu na załatwienie sprawy. Mam to samo uczucie. Ale potem odkryłem, że zajęło to tylko kilka godzin tygodniowo Aby zacząć … ”

„Rozumiem twoje obawy związane z miesięcznym automatycznym wysyłaniem, Billem i tym, jak się czujesz. Poczułem to samo. Ale potem odkryłem, że skończyło mi się to, zanim nadszedł czas na kolejną automatyczną wysyłkę… że naprawdę musiałem dawać dobry przykład zespołowi, który budowałem, i dlatego musiałem być na automatycznej wysyłce … ”

„Doceniam to, jak musiałeś o tym myśleć, Sue. Widziałem to w ten sam sposób. Ale potem zdałem sobie sprawę, że im wcześniej zacznę, tym szybciej spełnię swoje marzenie o … (wypełnij puste pole. ) ”

Czy widzisz, jak to odczuwane i znalezione podejście działa w celu przezwyciężenia zastrzeżeń? Odnoszą się one w rzeczywistości do potencjalnego klienta. Powinieneś czuć się lepiej, kiedy masz te obiekcje, ponieważ mówisz im, że w pewnym momencie czułeś się tak samo, ale znalazłeś rozwiązanie, aby przezwyciężyć takie obiekcje, jakie masz.

Przezwyciężanie zastrzeżeń jest tylko czymś, co pasuje do terytorium firmy MLM Home Based Business. Ale korzystanie z metody odczuwania, filcowania i znajdowania znacznie ułatwia radzenie sobie.

[ff id=”3″]