Skip to main content

Jeśli przeglądasz różne recenzje kremów do skóry i szukasz najlepszych produktów przeciw starzeniu się skóry, często spotykasz kremy kolagenowe.

Ale czym są kremy kolagenowe? Te kremy do skóry zawierają kolagen, ważne białko, które naturalnie występuje w skórze. Kolagen i elastyna są w rzeczywistości kluczowymi czynnikami dla młodej, gładkiej i jędrnej cery. Ponieważ ich produkcja spowalnia z wiekiem, nie mogą sobie poradzić z zadaniem i pojawiają się pierwsze zmarszczki.

Po przeczytaniu tego pomysł kremu do kolagenu brzmi dobrze, prawda? Spójrzmy na niektóre zalety i wady kremów kolagenowych, aby się dowiedzieć.

korzyści

  • Możesz łatwo dostać tego rodzaju krem ​​do skóry w lokalnym supermarkecie lub sklepie kosmetycznym
  • Wiele z tych kremów nie jest zbyt drogich
  • Większość kremów kolagenowych ma również inne skuteczne składniki, które sprawiają, że działają lepiej i bardziej skutecznie

wady

  • Oto szok: prawie wszystkie kolagenowe kremy do skóry nie działają tak, jak powinny. Jest tak, ponieważ Cząsteczki kolagenu są za duże przenikają przez skórę do głębszych warstw, w których działa własny kolagen skóry. Oznacza to, że kolagen, który nakładasz na skórę, jest – smutny, ale prawdziwy – bezużyteczny.
  • Kremy kolagenowe zwykle nie są naturalne, co czyni je potencjalnie szkodliwymi dla zdrowia z powodu różnych zawartych w nich substancji chemicznych.

wniosek

Chociaż kolagenowy krem ​​do skóry brzmi jak rozsądna alternatywa, jeśli szukasz najlepszych produktów przeciwstarzeniowych dla swojej skóry, rzeczywistość nie jest tak różowa. Fakt, że kolagen z natury nie może być stosowany przez skórę bezpośrednio po nałożeniu, sprawia, że ​​kolagen w kremach nawilżających jest prosty i trzeźwy.

Istnieje jednak alternatywa: kremy zawierające składniki, które mogą przenikać do głębszych warstw skóry i Zwiększ zdolność organizmu do wytwarzania większej ilości kolagenu i sama elastyna. Jest to metoda, która została przetestowana klinicznie i okazała się skuteczna przez naukowców, nie wspominając już o wielu konsumentach i użytkownikach tych kremów.

Jeden z najlepszych składników o tej zdolności nazywa się Xtend TK i jest naturalną, funkcjonalną keratyną, którą można znaleźć tylko w niektórych z najlepszych produktów przeciwstarzeniowych.

Moja rekomendacja

Zapomnij o kolagenowych kremach do skóry i poszukaj produktu, który zwiększa produkcję kolagenu w organizmie, najlepiej takiego, który zawiera Xtend TK i inne naturalne, skuteczne składniki. Jakich innych składników powinieneś szukać? Proszę odwiedzić moją stronę internetową i dowiedzieć się więcej! Link znajduje się poniżej.

[ff id=”7″]