Skip to main content

Jeśli dowiesz się, że jesteś w ciąży, możesz zdobyć motyle, zwłaszcza jeśli jest to twój pierwszy raz! Nie wiedzą dokładnie, czego się spodziewać, i natychmiast przytłacza je emocje. Instynkt kobiecy jest zwykle aktualny, więc większość kobiet przed pójściem do lekarza sama sprawdza ciążę za pomocą domowego testu ciążowego lub internetowego testu ciążowego.

Test domowy, znany również jako test niebieskiego paska moczu lub test ciążowy, wykonuje się w celu potwierdzenia ciąży w domu poprzez zanurzenie różdżki w próbce moczu w celu ustalenia obecności hormonu podwyższonego ciśnienia krwi znanego jako B-hcg podczas ciąża Pasek zmienia kolor na niebieski, jeśli jest dodatni.

Test ciążowy online to szybki test online lub quiz, który pozwala odpowiedzieć na różne pytania w oparciu o objawy przedmiotowe i podmiotowe, a następnie ocenić, czy możesz być w ciąży, czy nie. Twoje odpowiedzi zostaną policzone i ocenione w postaci końcowego procentu.

Istnieje nawet kilka internetowych kalkulatorów związanych z ciążą, które mogą przewidzieć twoje szanse na zajście w ciążę, jeśli nie możesz się doczekać. Daje wskazówki i porady dotyczące tego, co może ci pomóc. Jeśli trwa to dłużej niż się spodziewano, test owulacji może pomóc w określeniu „płodnego okna”. Jest to czas, w którym jajnik wypuszcza jedno lub więcej jaj co miesiąc. Nawożenie można wykonać tylko przez 12–24 godzin, dlatego obliczenia i harmonogram miesięcznego cyklu muszą być dość dokładne, aby ta metoda była skuteczna.

Nie musisz już martwić się godzinami spędzonymi w poczekalniach! Radzenie sobie z problemami z ciążą nie jest łatwe i może być wyjątkowo stresujące. Dostęp online do opieki zdrowotnej wysokiej jakości eliminuje niepotrzebny stres! Zaplanowane wizyty fizyczne są wymagane tylko w przypadku terminowych skanów i innych testów w celu monitorowania dobrostanu dziecka. Jeśli wydarzy się coś nieoczekiwanego, jak najszybciej skontaktuj się z lekarzem!

W przypadku bezproblemowej i w inny sposób gładkiej ciąży możesz poddać się badaniom kontrolnym, sprawdzić suplementy diety i uzyskać porady na każdym etapie rozmów telefonicznych, SMS-ów, rozmów wideo lub e-maili. To twoja decyzja!

Nigdy więcej kłopotliwych nocy myśląc o kolejnej wizycie u lekarza. Trzymaj poduszkę ciążową blisko i śpij!

[ff id=”7″]