Skip to main content

Syntetyczny mocz to sztucznie stworzona kombinacja wody z innymi organicznymi i nieorganicznymi składnikami, takimi jak kreatynina, fosforany, siarczany, chlorek i mocznik. Jest to głównie przeznaczone do zastosowań laboratoryjnych. Chociaż symuluje wszystkie fizyczne i chemiczne właściwości ludzkiego moczu, wiesz, że ma on pewne kluczowe zalety, takie jak brak jakiegokolwiek rodzaju odpadów. Dlatego można go stosować w miejscach, w których nie można użyć prawdziwego moczu z powodu chorób zakaźnych i zagrożeń higienicznych.

Do czego służy syntetyczny mocz

kalibracja sprzętu – Kalibracja różnych urządzeń do badania moczu jest głównym celem syntetycznego moczu. Mocz ludzki nie nadaje się do tego, ponieważ jego skład różni się znacznie z powodu wielu różnych czynników.

formacja – Studenci są szkoleni do wykonywania testów moczu i eksperymentów klinicznych ze sztucznym moczem.

nauka – Jest to również wykorzystywane do różnych celów naukowych.

pieluszka testy – Jest to również wykorzystywane przez producentów pieluszek. Używają go do testowania jakości swoich produktów.

Testowanie środków czyszczących – Jest to rzeczywiście bardzo dobrze znane sprzedawcom i sprzedawcom, ponieważ pokazuje skuteczność oferowanych przez nich produktów czyszczących. Obejmuje to środki czyszczące do mebli i dywanów.

Medycyna alternatywna – Należy jednak pamiętać, że nie jest to zalecane do użytku wewnętrznego. Ale dla tych, którzy uważają za obrzydliwe stosowanie prawdziwego moczu w terapii moczu w medycynie alternatywnej lub nawet w różnych celach kosmetycznych, ten produkt może faktycznie być stosowany jako zamiennik.

wybryki – Jest to również najlepszy produkt dla osób, które lubią grać w różne figle, np. B. zmoczyć łóżko lub ubranie przyjaciela. Jeśli go użyjesz, żart staje się mniej obraźliwy i mniej problematyczny.

Testy narkotykowe przeszły pomyślnie – Prawdą jest, że ten produkt jest używany przez wielu do zdania testu narkotykowego. W rzeczywistości jest to jedno z najpopularniejszych zastosowań tego produktu. Można go zastąpić prawdziwym, ponieważ nie zawiera dowodów używania narkotyków. Daje to 100% gwarancję wyniku ujemnego. Obecnie bardzo trudno jest wykryć oszustwo, niezależnie od wyszkolenia personelu laboratorium. Pamiętaj, że najnowsze formuły powszechnie używanych produktów doskonale naśladują ludzki mocz. Ponadto oba mają ten sam skład i wygląd. Pomimo faktu, że władze przeznaczają znaczną część swojego budżetu na zwalczanie tych środków, nie odnoszą one sukcesu w 100%. W rzeczywistości wykorzystanie syntetycznego moczu u osób, które zdały test narkotykowy, rośnie z każdym rokiem.

[ff id=”7″]