Skip to main content

Chociaż często nazywamy to mediami społecznościowymi, rzeczywistość często nie jest społeczna! Jak często widzimy parę siedzącą w restauracji, zajętą ​​smartfonami zamiast rozmawiać i komunikować się ze sobą? Wiele badań pokazuje, że zdecydowanie zbyt wiele osób zbiera większość swoich tak zwanych wiadomości i informacji za pośrednictwem tego rodzaju mediów. Najważniejsze aplikacje społecznościowe niedawno ustanowiły swoje zasady dotyczące kampanii i postów. Chociaż zaczęli badać / sprawdzać fakty każdego dnia pod naciskiem opinii publicznej, ogłosili, że pozwolą na reklamę polityczną bez tych kontroli! Niektóre z najczęściej używanych wpisów w mediach społecznościowych w kampanii Trumpa zostały już zaakceptowane, chociaż wiele kanałów / kanałów telewizyjnych odmówiło ich umieszczenia, twierdząc, że były one bardzo fałszywie przedstawiane i zdecydowanie zbyt negatywne / stronnicze! Mając to na uwadze, w tym artykule podjęto próbę zwięzłego przeglądu, zbadania, przeglądu i omówienia 4 problemów, które to zachowanie wywołuje / pociąga za sobą.

pierwszy Czy nie powinny istnieć standardy? Zaakceptowaliście już i zaakceptowaliście reklamy z kampanii reelekcyjnej Prezydenta, które w najlepszym wypadku nie zostały udowodnione i są bardziej prawdopodobne, że będą to kompletne zniekształcenia / kłamstwa. Obejmowało to bezpodstawne twierdzenia na temat rodziny Biden i materialnie fałszywe informacje o przeszłych osiągnięciach prezydenta Trumpa! Ostatnie trzy lata spędziliśmy martwiąc się o szkody wyrządzone przez Rosjan itp. W wyborach w 2016 r Bar został obniżony !

drugi Polityka przynosi korzyści kłamliwym kampaniom i wypowiada najbardziej zniekształcone wypowiedzi! Czy nie ma wystarczającej liczby kłamstw i zbyt małej prawdziwej integralności politycznej? Ta zasada daje przewagę kampaniom, w których najważniejsze jest kłamanie, obwinianie, narzekanie i branie niewielkiej odpowiedzialności!

trzeci Sprawia, że ​​treść jest niewiarygodna i zawodna: Ta krótkowzroczna decyzja, prawdopodobnie podjęta z powodów politycznych lub osobistych, lub po prostu w celu zarobienia pieniędzy, oznacza zwiększenie wiarygodności postów, bycie niewiarygodnym itp.! W dłuższej perspektywie przekształci ten format w cyfrową wersję tabloidu!

4-ci Powtórz i zmontuj te same błędy: Czy nie nauczyłeś się niczego z poprzednich wyborów prezydenckich? Ta polityka dostarcza wiadomość, chociaż chociaż niektóre osoby mogą nie publikować pewnych dezinformacji, jest to w porządku dla płatnych reklamodawców politycznych!

Obudź się, Ameryko, ponieważ koncepcja wolnych wyborów i świadomego elektoratu jest zagrożona! Żądaj lepszych i bardziej odpowiedzialnych zachowań, a tymczasem znajdź odpowiedzialne sposoby gromadzenia prawdziwych faktów. Pamiętaj, że nie ma żadnych faktów ani alternatywnych faktów! To jest albo oparte na faktach, albo nie!

[ff id=”5″]