Skip to main content
Budownictwo

Rozpocznij swój biznes online z domu dzięki platformom e-commerce

Rozpoczęcie działalności online jest obecnie bardzo łatwe. Istnieje wiele niedrogich lub bezpłatnych platform open source do rozwijania sklepów e-commerce. Dzięki właściwemu zespołowi programistów dzieli Cię tylko jeden krok od własnej witryny. Na początek warto założyć własną firmę, w której można sprzedawać rękodzieło lub inne produkty pochodzące z lokalnych źródeł. Dzięki licznym elastycznym platformom typu open source i opłacalnym platformom handlu elektronicznego możesz łatwo zbudować biznes online. Jedynym sekretem sukcesu nie jest zatrzymanie się w połowie drogi, ale rozszerzenie kategorii produktów i funkcji biznesowych, aby przekształcić się z małego startupu w wiodącą firmę internetową.

Wiemy, że dla każdego, kto nie jest bardzo świadomy tego, jak działa świat e-commerce i jak działa e-handel przez noc, wybór właściwej platformy do założenia własnego sklepu internetowego jest przełomowym zadaniem. Poniżej znajduje się lista najpotężniejszych i przyjaznych dla użytkownika platform, z których właściciele mogą z powodzeniem przekształcić swój pomysł na start w rzeczywistą rzeczywistość.

# 1 Magento

Magento to wiodąca i najszybciej rozwijająca się platforma oraz platforma testowa. Obsługuje wszystkie transakcje i może przyjmować do 500 000 produktów i 80 000 zamówień na godzinę. Dzięki wielu zaawansowanym funkcjom, łatwej integracji, zorientowanemu na SEO i wszechstronnemu zarządzaniu treścią stanowi najlepsze rozwiązanie w ramach budżetu.

Ponadto jest modułowy i można go dostosowywać, dzięki czemu z czasem możesz stopniowo rozwijać swoją działalność i dodawać nowe funkcje.

# 2 OpenCart

Jeśli istnieje prosta platforma dla startupów, jest to OpenCart! To jest powód, dla którego jest niezwykle popularny wśród małych detalistów lub prywatnych firm. Prosta funkcjonalność zaplecza, rozbudowane wtyczki funkcji, nieograniczona pojemność produktu i mniejsze obciążenie serwera to tylko niektóre z zalet, jakie oferuje OpenCart.

# 3 Shopify

Jest to odpowiednia platforma dla sklepów e-commerce, które chcą skoncentrować się jednocześnie na zakupach mobilnych i społecznościowych. Łatwa integracja, błyskawiczna szybkość ładowania, wszechstronna integracja bramek płatności, funkcje SEO i bezpośrednia sprzedaż społecznościowa to główne cechy Shopify.

# 4 WooCommerce

Jeśli znasz WordPress, WooCommerce jest odpowiednią platformą dla Ciebie. Oparty na WordPress, jest łatwy do zainstalowania i uruchomienia. Dlatego programiści płacą Ci mniej. Istnieje również wiele dodatkowych wtyczek lub szablonów i motywów WooCommerce, których właściciele mogą używać do konfigurowania swoich sklepów zgodnie z kategorią biznesową.

# 5 ZenCart

Głównym powodem dodania ZenCart do tej listy jest przyjazne dla użytkownika podejście i proste zarządzanie sklepami. Zawiera szereg rozbudowanych narzędzi, które oferują właścicielom szerokie możliwości dostosowywania. Koncentruje się również na zabezpieczeniach sklepu, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich informacji o klientach i produktach.

Użytkownikowi gospodarstwa domowego, który nie ma wiedzy technicznej na temat e-commerce, trudno jest wybrać platformę, która w pełni zaspokoi ich interesy biznesowe. Zatem najmądrzejszą decyzją jest wybranie tej, która zapewnia najlepszą jakość obsługi i nieodłączne funkcje SEO, które pomagają firmom przyćmić wyniki Google.

[ff id=”2″]