Skip to main content

Prawie koniec lata, pomyślałem, że podzielę się z Wami kilkoma pomysłami na imprezy na świeżym powietrzu, które możecie zrobić w domu. Wielką zaletą rozrywki na świeżym powietrzu jest to, że może być swobodna lub formalna, nadajesz ton. Na zachodzie prawie przez cały rok panuje letnia pogoda, dzięki czemu zabawny sezon na zewnątrz jest nieco dłuższy niż w innych częściach kraju.

Po pierwsze, kilka wskazówek dotyczących rozrywki na świeżym powietrzu, zwłaszcza jeśli organizujesz imprezę w domu:

Poszukaj przeszkód lub możliwych problemów na podwórku, które należy naprawić. W przypadku wydarzeń na trawniku należy przerwać podlewanie kilka dni wcześniej, aby zapewnić stałą obsługę.

Jeśli planujesz mieć kilka osób, a to wieczór, upewnij się, że podczas imprezy wyłączysz jak najwięcej mocy, aby uniknąć przerwy w dostawie prądu.

Pamiętaj także, aby powiedzieć swoim sąsiadom, że urządzasz przyjęcie w swoim domu. Możesz nawet zaprosić ich, aby późno w nocy odpierali telefony od policji z powodu hałasu lub tłumów.

Oto kilka pomysłów na imprezy plenerowe, które możesz łatwo zrobić, aby Twoja impreza wyróżniała się i nie rozbiła banku:

Posadź swoich gości przy długim lub kwadratowym stole zamiast okrągłych stołów. Ten pomysł tworzy lepsze przestrzenie do rozmów i nadaje imprezie inny wygląd.

Umów się z wyprzedzeniem i pomieszaj. Jeśli jest to grupa towarzyska, rozdziel pary i pamiętaj, aby umieścić obok siebie ludzi, którzy mają coś wspólnego. Umieść starter rozmowy na odwrocie karty miejsca i poproś wszystkich o skorzystanie z niej, aby dowiedzieć się więcej o osobie siedzącej obok niej. Kto wie, twoja zabawna aranżacja miejsc na zewnątrz może stworzyć nowe przyjaźnie.

Użyj niskich elementów centralnych z pojemnikami o różnych kształtach. Kwadratowy, okrągły, trójkątny, a może mały kawałek kwiatu przed każdym siedzeniem.

Uprość oświetlenie, a goście będą wspaniale wyglądać, wieszając świece w dowolnym miejscu na stołach, w lampionach przy basenie (jeśli są dostępne) lub na drzewach. Ponadto możesz teraz kupić te wspaniałe świece wotywne z diodami LED, które wyglądają naprawdę, i nie musisz się martwić wiatrem lub możliwym zagrożeniem pożarowym.

Jeśli masz basen, użyj go jako elementu wystroju, unosząc w nim kompozycję kwiatową (upewnij się, że używasz żyłki, aby przymocować go na dwóch końcach, aby utrzymać go w środku) lub używając lampki gobo zapal się z czymś podobnym z okazji urodzin.

Dodaj osobisty akcent i podaruj swoim gościom małą torbę babeczek jako prezent następnego dnia zamiast torby.

Ciesz się ostatnimi letnimi dniami z rozrywką na świeżym powietrzu i pamiętaj mantrę bash do następnego razu: spraw, aby była prosta, stylowa, zabawna i ekonomiczna dla wszystkich!

[ff id=”1″]