Skip to main content

Według dr Carol Dweck, autor, sposób myśleniaWysiłek jest głównym składnikiem wszystkich ludzi, którzy mają podejście do wzrostu. Dzięki niezachwianej determinacji i niestrudzonym wysiłkom ludzie sukcesu dobrze się bawią, gdy ciężko pracują. A ponieważ naprawdę lubią to, co robią, sukces przychodzi prawie jako efekt uboczny tego, co chcą robić, oczywiście, ciężko pracując nad swoimi marzeniami. Cała ich ciężka praca ostatecznie daje umiejętności przyszłych zwycięzców porównywalne z umiejętnościami innych elitarnych ludzi w swojej dziedzinie. W końcu stają się jednym z tych elitarnych ludzi. Krótko mówiąc, ich ciężka praca i niezachwiana determinacja pomagają im osiągnąć to, na czym się koncentrują.

Teddy Roosevelt był jedną z osób, które z niezachwianą determinacją rozwijały umiejętności elity. Był jednym z naszych najtrudniejszych prezydentów. Zabawne jest to, że Teddy nie zawsze był twardym facetem. Był w rzeczywistości chorym, słabym chłopcem, od którego większość ludzi nie spodziewała się wiele. Był jednak zdeterminowany, aby udowodnić wszystkim coś przeciwnego. Tak więc chodził, jeździł konno, boks, zapasy i wiele innych rzeczy z wielką determinacją z niezachwianą determinacją, która nieustannie testowała i demonstrowała jego determinację. Teddy często powtarzał, że wszyscy Amerykanie powinni żyć intensywnie, ponieważ to był sekret sukcesu i szczęścia. Wyobraź sobie … Jeden z naszych największych prezydentów powiedział, że wszyscy powinniśmy żyć intensywnie!

Zasadniczo, jeśli chcemy odnieść większy sukces, niż myślę, wszyscy musimy kopać nieco głębiej i rozpalić ogień w naszych brzuszkach, które tam spoczywały, czekając na szansę na rozwój. Z ogniem w żołądku i niezachwianą determinacją, kto wie, jak daleko możemy się posunąć.

Teraz młodzi ludzie uczą się, prowadzą i przygotowują drogę do lepszego świata dla nas wszystkich. Pamiętaj, aby rozwijać umiejętności elity z niezachwianą determinacją. Jeszcze raz dziękuję za wszystko, co robisz i wszystko, co zrobisz …

[ff id=”6″]