Skip to main content

Przyzwoita technika marketingowa może sprawić, że firma odniesie większy sukces niż kiedykolwiek. Ze względu na obecne praktyki marketingowe, które są regularnie stosowane jako część kombinacji ze standardowymi metodami, zawsze istnieją nowe techniki znalezienia przewagi, niezależnie od tego, czy wzrasta zanurzenie w różnych firmach.

To, co dziś znamy jako reklama, jest wyjątkowe w przeszłości. Szybka poprawa w tej konkretnej branży jest następstwem tego, jak szybko opozycja staje się twardsza zarówno na rynkach w pobliżu, jak i na rynkach światowych.

Prezentacja to mieszanka różnych procesów, które zależą od konkretnych celów biznesowych. Wszystkie organizacje rozwinięte i osadnicze stosują pewne strategie. Na przykład reklamy treści, które nie są już ograniczone do artykułów i czasopism internetowych. Organizacje koncentrują się obecnie na oferowaniu fascynujących treści, takich jak nagrania, ćwiczenia dydaktyczne, infografiki i materiały informacyjne.

Oprócz tworzenia treści firmy polegają na pewnych szczegółach, aby uwzględnić prawdziwy rynek. Obejmuje to ulepszenie w projektowaniu stron internetowych, a także płatność za kliknięcie, zwane również osobno SEO i PPC.

Zrozum różnicę między SEO a PPC

SEO jest bezpośrednio związane z treścią. Są to określone słowa lub frazy, które są dodawane do substancji więcej niż jeden raz, aby wpłynąć na pozycję strony w rankingu. Jest to jeden z widocznie wyglądających wyników w indeksach internetowych. PPC jest częścią promocji, które szybko podchodzą do treści i prowadzą do potencjalnych klientów. W każdym razie główna różnica polega na tym, że SEO generuje naturalną aktywność, podczas gdy PPC, jak sama nazwa wskazuje, wymaga pewnej kwoty raty za każdym razem, gdy potencjalny klient kliknie.

Możliwe, że przejrzałeś naturalne rezerwacje na żądanie i płatne rezerwacje śledzące. Jest to wynik wcześniej wyjaśnionego rozróżnienia. Ogólnie rzecz biorąc, te dwa terminy są częścią Web Index Showcase lub SEM. SEM jest regularnie częścią ogólnej strategii marketingu internetowego stowarzyszenia. Im bardziej udana technologia, tym lepsze wyniki. Z tego powodu stowarzyszenia zatrudniają doświadczonych ekspertów w celu opracowania najlepszej metody finansowania.

SEO vs. PPC? CZY SEO I PPC?

W 2011 r. Google przeprowadziło ponad 400 dochodzeń w celu ustalenia, czy wyszukiwanie i zrywanie naturalnego ruchu, jeśli reklamy w sieci wyszukiwania zostaną zatrzymane, zwiększy liczbę kliknięć bezpłatnych wyników wyszukiwania i zrekompensuje nieszczęście w płatnym ruchu.

Jak ujawniono podczas zbierania ogromnej ilości informacji,

„Liczba płatnych kliknięć, które nie są kompensowane naturalnymi kliknięciami po zatrzymaniu promocji wyglądu. Rezultaty są niesamowite. Przyrostowy współczynnik kliknięć w reklamach pionowych wynosi 89%. Oznacza to, że 89% ruchu w poprzek wyglądu Wygenerowane promocje nie są zastępowane kliknięciami organicznymi, gdy reklama jest opóźniona. Liczba ta była niezawodnie wysoka we wszystkich obszarach ”.

To pokazuje, że zastosowanie PPC i SEO ma ogromny wpływ na osiągnięte wyniki. Przekonująco, tylko wtedy, gdy pracują razem w ramach ugody, zapewniają wyniki, których szukasz w tych kampaniach.

Zalety wspólnego korzystania z SEO i PPC

Nie można zaprzeczyć, że PPC i SEO to różne strategie. Każdy z nich ma inne zalety, gdy jest stosowany indywidualnie. Jednak niektórzy eksperci twierdzą, że jednoczesne stosowanie obu metod może zwiększyć pewne efekty. Istnieją pewne szczególne sytuacje, w których dwie różne strategie uzupełniają się i tworzą bardziej stabilną strategię SEM.

Oto pięć najważniejszych zalet wspólnego korzystania z PPC i SEO.

Poprawiona widoczność

Zarówno SEO, jak i PPC są używane do kierowania na strony wyników wyszukiwania lub SERP. Problem polega na tym, że niektóre wyszukiwane hasła mogą stać się wspólne dla reklamodawców, którzy koncentrują się daleko od działań PPC. W każdym razie pamiętaj, że 2 do 3 spośród większości SERP to promocje PPC.

Połączenie SEO i PPC oferuje doskonały sposób na określenie zarówno wyników naturalnych, jak i płatnych. Daje to również szansę na zbudowanie ostatecznej pozycji w branży.

Zysk PPC

Informacje pokazują, że niektóre komponenty PPC działają również dla SEO. Jeśli konkretna promocja PPC pomoże ci w wieku realizacji i transformacji, możesz dodać podobne składniki do swojej strategii treści. Możesz poprawić opisy meta, nazwy tytułów i zawartość strony, aby osiągnąć te same pomyślne wyniki. Jest to szybki sposób na sprawdzenie, które części procesu działają. Jeśli wypróbujesz organiczną strategię wyszukiwania, może to negować możliwość określenia tych właściwości. Płatne treści powiedzą Ci z dużym wyprzedzeniem i możesz szybko zastosować je do SEO, aby podwoić wpływ.

Optymalizacja mediów społecznościowych

PPC i SMO mogą być bardzo przekonujące. Serwisy społecznościowe, takie jak Facebook, LinkedIn i YouTube, otwierają drzwi do imponującej kampanii reklamowej. Te promocje mogą również być kierowane na określony obszar docelowego rynku. Na przykład możesz zademonstrować tylko niektóre treści w wieku od 20 do 30 lat. Możesz również zastosować te dane do swoich technik SEO.

Podwójna strategia

Ruch organiczny jest problematyczny. W rzeczywistości nawet witryny mediów społecznościowych promują obecnie płatne kampanie o ruchu organicznym. Można sobie wyobrazić, że osoby z Twojego rynku docelowego wchodzą w skład premium i odwiedzają skonfigurowane strony, ale nie podejmują żadnych rzeczywistych kroków, np. B. Członkostwo lub zakupy. Co możesz zrobić, to użyć SEO, aby przyciągnąć odwiedzających, aby dowiedzieć się, co robisz i co masz do zaoferowania. Następnie możesz śledzić tych klientów i odzyskać ich przekonanie dzięki przekonującym kampaniom reklamowym PPC.

Pokaż mocniejsze słowa kluczowe

Niesamowitą zaletą SEO jest to, że zwykle ujawnia słowa kluczowe, które nie zostały uwzględnione w twoim unikalnym procesie. Znaczna liczba tych słów kluczowych może prowadzić do większej aktywności. Możesz porównać je z pomiarami zaangażowania, aby dowiedzieć się, które dają najlepsze wyniki. Dodaj te słowa kluczowe do techniki PPC. Tak więc rozszerzyłeś zestaw słów kluczowych o te, które ogólnie ignorujesz.

Dołączenie do SEO i PPC może nie być nowym trendem, ale przy wszystkich nowych danych napływających w twoją stronę, bez sensu jest również próba wypróbowania starych klejnotów. Ogólna strategia marketingu internetowego może być bardzo przydatna podczas konsolidacji SEO i PPC. Może to jednak wymagać wsparcia najlepszych specjalistów, czasu i zużycia energii w planie wydatków na reklamę.

W jaki sposób Intelicle może pomóc?

Intelicle jest znaną agencją ekspertów SEO z siedzibą w Londynie. Możemy pomóc Ci w organicznym rozwoju Twojej firmy online i korzystaniu z niej za pośrednictwem dowolnej platformy PPC (pay-per-click), takiej jak Google, Yahoo i Bing. Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą konkurencję marketingu internetowego, skontaktuj się z nami.

[ff id=”5″]