Skip to main content

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie kody błędów pojawiają się po kliknięciu opcji Napraw to w Google Analytics? Lub inny plik analityczny?

Odkryłem, że niektóre z kodów błędów to problemy z „kodem”, ponieważ Google (lub inna wyszukiwarka) indeksuje witrynę i dostaje & # 39; Kod zaplecza & # 39; Strona, do której przeglądający nie ma dostępu. (Nie ukryte strony) Problem z & # 39; Naprawiono & # 39; Te błędy polegają na tym, że tak naprawdę nie są to błędy, ale kod dostępu używany przez witrynę.

Problem z & # 39; Crawlers & # 39; Przeanalizuj swoją witrynę internetową i zabierz głos za swoje rankingi, rangi i inne problemy w witrynie. Twoja witryna została utworzona ze zmiennych, które nie są dostępne dla WSZYSTKICH programów przeszukiwaczy. Nie każdy używa tej samej mieszanki wtyczek, kodu i zabezpieczeń, jak wszyscy inni.

Jeśli robot indeksujący ma & # 39; Różnica & # 39; Nie wiedzą, co z tym zrobić, więc kończy się na wielu błędach.

Autoryzacja głównego serwisu –

Jeśli zatrudnisz technika do stworzenia witryny lub zarządzania nią, poproś ją o wykorzystanie ich wiedzy specjalistycznej do poprawy otoczenia konkurencyjnego. rankingu i ocen. Chcesz, aby Twoja strona działała jak najlepiej. Często zapraszasz administratora witryny do przejrzenia projektu innej osoby i rozwiązania problemu. lub przynajmniej & # 39; dostosuj & # 39; aby działało.

Ci, którzy wykonują własną konserwację witryny i dodają własne wtyczki do witryny, ryzykują zawartość, aktualizacje i kodowanie swoich & # 39; Site Masters & # 39; nie zdaje sobie sprawy z tego, że prowadzi to do znacznego zamieszania w zakresie funkcjonalnych aspektów Twojej witryny.

Wyniki SEO –

Przez większość czasu jednym z największych problemów z optymalizacją wyszukiwarek jest brak spójnego linku i linku zwrotnego w Twojej witrynie. Jeśli nie masz odpowiednich linków lub linków do stron, które zostały wcześniej opublikowane w Twojej witrynie, nigdy nie skorzystasz z dodatkowych wkładów, które piszesz na swojej stronie lub z SEO.

Co nie działa dosłownie nie działa.

Pozostawanie w tyle dzięki aktualizacjom SEO nie jest najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić … Nie zwracanie uwagi na zepsute SEO może być gorsze. Przygotowywanie się na porażkę poprzez mechaniczne wyolbrzymianie SEO, a nie pozwalanie funkcjonalnemu funkcjonowaniu witryny na poprawienie SEO w sposób organiczny, może być absolutnie NAJGORSZE, co możesz zrobić. Jeśli nie możesz na to czekać bez wielu efektów specjalnych i cudownych wysiłków, nie możesz w ogóle na to czekać.

[ff id=”5″]