Skip to main content

Od czasu pierwszych angielskich osiedli w Jamestown w 1607 r. Przedsiębiorcy wykorzystali swoje umiejętności w zakresie remontu domów, aby zbudować lepsze życie. Wiedza ta jest zawsze potrzebna, niezależnie od tego, jak jest wykorzystywana i / lub dystrybuowana. Od instalacji do instalacji okien, te usługi komercyjne są realizowane we wszystkich obszarach życia cywilizowanego.

Pod koniec XIX wieku większość usług remontowych była obsługiwana przez osoby prywatne lub mniejsze sklepy narożne. Dopiero gdy na początku XX wieku pojawiły się firmy takie jak Lowe, większe firmy stały się bardzo konkurencyjne w stosunku do mniejszych firm typu „zrób to sam”. Faktem jest, że te duże firmy mogłyby oferować usługi po niższych cenach, ale niekoniecznie lepiej.

Dlaczego duże skrzynki, takie jak Home Depot i Lowe, oferują usługi zrób to sam? Dlaczego po prostu nie sprzedają towarów ulepszających? Czy to nie cały pomysł stojący za dużymi sklepami ze sprzętem, aby dostarczać towary do remontu domu? Problem polega na tym, że coraz więcej osób kupujących swoje produkty robi zakupy online. To oszczędza czas i umożliwia konsumentowi większą elastyczność w wykonywaniu jego zadań. Te duże sklepy ze sprzętem próbują wysłać wiadomość do tych konsumentów. Chcą, aby ci ludzie nie tylko kupowali swoje produkty, ale także mogli zainstalować je dla nich przy minimalnych kosztach. Może to przyciągnąć konsumentów, którzy muszą wykonać pracę, ale niekoniecznie muszą sobie pozwolić na sklep narożny. Nie zdając sobie sprawy, że firmy te często źle sobie radzą, ponieważ w większości przypadków korzystają z niedoświadczonego personelu.

Faktem jest, że … DIY firmy są zazwyczaj własnością rodziny i są zarządzane. Przekazują swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe swoim pracownikom. Często używają produktów najwyższej jakości i dają gwarancje najwyższej jakości. Nie twierdzimy, że duże sklepy nie mogą zaoferować jakości, po prostu mówimy, że Twoje szanse są większe w przypadku mniejszych dostawców usług.

W miarę jak rosną te większe, większe sklepy ze sprzętem … czy będą rozwijać i ulepszać swoje usługi, czy też powrócą do swoich korzeni i po prostu sprzedadzą towary? Są duże szanse, że te duże firmy starają się poprawić jakość usług i zaoferować szerszy zakres tych usług. Trzy największe sklepy, Home Depot, Lowe’s Companies i Lumber likwidators, nie odejdą tak szybko. Małe matki i ojcowie wiedzą o tym, wiedzą też, że radzą sobie lepiej i większość społeczeństwa o tym wie.

Zanim zdecydujesz, kto powinien zainstalować nowe okna, wymień blat kuchenny lub napraw nieszczelną rurę. Wykonaj swoje badania. Porównaj doświadczenie, jakość używanych produktów, gwarancje, a przede wszystkim obsługę klienta. Kogo chcesz w swoim domu? Ktoś, kto pracował przez całe życie lub ktoś z dużego sklepu bez poświadczeń. Wybór należy do ciebie i najprawdopodobniej będziesz musiał żyć w nadchodzących latach.

[ff id=”2″]