Skip to main content

Jeśli masz szczęście, że zbudowałeś lub kupiłeś własny piec na drewno na zewnątrz, jesteś w wyjątkowej sytuacji. W ogólnej populacji nie ma tylu ludzi, którzy mają (jak sądzą) umiejętności budowania własnych, i wielu innych ludzi, którzy mogliby sobie łatwo pozwolić na ich zakup, ale nawet o tym nie pomyśleli. Kiedy bawimy się, chcemy zrobić wrażenie. Jeśli możemy być gwiazdą totalną, oferując dzieciom (i oczywiście naszym przyjaciołom) wyjątkowe doświadczenie, które osiągnęliśmy! Zapytaj niektórych naszych angielskich kucharzy, którzy mają te piekarniki we własnych ogrodach.

Ten artykuł dotyczy nie tylko rozrywki dla dzieci. Chodzi o to, aby dać dzieciom najlepsze przyjęcia z pizzy, a następnie zorganizować sobie wspaniałą imprezę, gdy małe anioły są schowane!

Kiedy nasz własny „mały aniołek”, czy to chłopiec, czy dziewczynka, ma urodziny, czujemy, że powinniśmy uczynić go wyjątkowym dla nich. W zależności od wieku może to być po prostu „szczęśliwy posiłek” w znanej restauracji, co jest w porządku, ale prawdopodobnie poprawne jest stwierdzenie, że byli już na imprezie dla innych dzieci w tej samej restauracji. W pewnym momencie nuda sprawi, że wizyta będzie mniej interesująca.

Gdy dziecko się starzeje, istnieje wyjątkowy sposób na pobudzenie wyobraźni poprzez przyjęcie w domu. Prawdziwa, prawdziwa impreza z pizzą dla dzieci!

Impreza dla dzieci rozpoczyna się po południu. Kilka godzin temu zapaliłeś drewniany piec na zewnątrz i ostrożnie go karmiłeś. W ogrodzie ustawiłeś stoły kratowe i tuż przed tym, jak dzieci spodziewają się zjeść, zdejmij folię spożywczą z ciasta do pizzy. Tak, ciasto do pizzy! Dzieci mogą robić własne pizze i gotować je w czasie rzeczywistym!

Oczywiście na stole jest o wiele więcej niż ciasto na pizzę, które wczoraj przygotowałeś i które dziś było chłodne na przyjęcie. Rozmawiaj z innymi rodzicami i dyskutuj. Musisz wiedzieć, że składniki są na stole, niezależnie od pizzy, którą lubią Twoi mali goście. Dodaj od 20% do 30% do oszacowanych kwot. W obecnym wieku dzieci mogą pomylić rozmiar oczu z rozmiarem brzucha!

Zaletą pizzy dla dzieci z zewnętrznym piecem opalanym drewnem jest to, że pizze gotują się tak szybko i często można zrobić więcej niż jedną na raz, więc proces gotowania całkowicie omija nudę dziecka. Sprytni rodzice, którzy działają razem, często stosują taktyki rozpraszające uwagę, aby mieć pewność, że nie wszystkie pizze dla dzieci będą gotowe do gotowania w tym samym czasie. Dzieci mogą następnie oglądać w czasie rzeczywistym, jak ugotowana jest pizza własnoręcznie. Wiele z tych piekarników może ugotować cztery pizze jednocześnie w ciągu zaledwie dwóch minut.

Po imprezie możemy oczywiście dostać ostrą paprykę, jalapenos i resztę pikantnych rzeczy i kontynuować imprezę! Czas wydostać stek?

Piec jest oczywiście gotowy przygotować dla nas pełne śniadanie rano, jeśli zostanie potraktowany jednym lub dwoma innymi polanami!

[ff id=”1″]