Skip to main content

Nie masz pojęcia, czy możesz zdać test narkotykowy, czy nie? Jeśli test narkotykowy obejmuje mocz, możesz zamiast tego użyć syntetycznego moczu. W rzeczywistości syntetyczny mocz jest najlepszym sposobem na upuszczenie testu narkotykowego, pod warunkiem, że wykonasz właściwe kroki. Wspaniałą rzeczą w tym sztucznym moczu jest to, że wygląda jak prawdziwy siusiu. Zwykle ten mocz jest używany w laboratoriach do dostosowywania narzędzi testowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, czytaj dalej.

Co to jest syntetyczny mocz?

Jest to wstępnie zmieszana ciecz. Zwykle eksperci wytwarzają ten mocz w laboratoriach, aby skalibrować narzędzia do testowania leków. Ponadto ten mocz składa się ze składników podobnych do prawdziwego moczu. Innymi słowy, mocz jest podobny do składu, wyglądu, grawitacji, pH i innych cech prawdziwego moczu. Z tego powodu większość operatorów laboratoryjnych używa go regularnie.

Procedura

Każdy syntetyczny produkt w moczu zawiera 2 uncje płynu, co wystarcza do analizy. Główne składniki, a także ciężar właściwy i pH są badane w teście.

Jeśli próbka zostanie zmodyfikowana podczas testu, pH i ciężar właściwy nie będą dokładne i próbka nie zostanie zaakceptowana. Jednak składniki sztucznego moczu mają zrównoważoną masę właściwą i zrównoważone pH, co pozwala osiągnąć wymagane wyniki testu.

Przed zakupem produktu

Przed zakupem produktu upewnij się, że wybrałeś zaufanego dostawcę. W końcu nie chcesz kupować podrobionego produktu. Głównymi składnikami siku są kreatynina, kwas moczowy i mocznik, aby wymienić tylko kilka. W opakowaniu znajdziesz różne elementy, takie jak plastikowa butelka, pasek testowy i podkładka grzewcza. Upewnij się, że paczka zawiera całą wymienioną zawartość. Jeśli czegoś brakuje, należy zwrócić paczkę sprzedawcy i poprosić o zwrot pieniędzy.

Jak z niego korzystać

Temperatura próbki powinna spełniać wymagania testu. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest umieszczenie próbki w kuchence mikrofalowej na kilka sekund. Temperatura cieczy osiąga 90 do 100 stopni w ciągu kilku sekund. Jak tylko ciecz osiągnie tę temperaturę, należy ją wyjąć z kuchenki mikrofalowej.

Następnym krokiem jest rozbicie składników poduszki grzejnej. To natychmiast aktywuje chemikalia wytwarzające ciepło. W rzeczywistości najważniejszą częścią testu jest utrzymanie temperatury próbki między 97 a 98 stopni. A jeśli temperatura jest zbyt wysoka lub zbyt niska, wynik testu jest odrzucany. Dlatego upewnij się, że elektroda jest przymocowana do butelki z moczem. Pomaga to utrzymać wymaganą temperaturę.

Czasami lider testu jest fizycznie oceniany przed właściwym testem. Ma to na celu zapobieganie oszustwom i przemytowi. Syntetyczny mocz jest łatwy do ukrycia, ponieważ jest umieszczony w plastikowej butelce. Niektóre butelki używają tego sika z jednorazowym plastikowym penisem zakrywającym ściśniętą butelkę.

To było kilka podstawowych informacji na temat tego, jak używać syntetycznego moczu, aby przejść test narkotykowy. Upewnij się, że postępujesz zgodnie z dokładną procedurą, aby uniknąć błędu lub odrzucić test. Oprócz tego te wskazówki pomogą Ci zidentyfikować podrobiony produkt, który pozwoli Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy. Mam nadzieję, że ten artykuł okaże się pomocny podczas testu narkotykowego.

[ff id=”7″]