Skip to main content

Poniższy artykuł zawiera sześć prostych wskazówek dotyczących budowania ćwiczeń, które można łatwo zintegrować z codzienną rutyną i które gwarantują wykładniczy wzrost ćwiczeń. W rzeczywistości można je tak bezproblemowo zintegrować z codziennymi działaniami marketingowymi, że wiesz tylko, że robisz to z powodu ogromnej liczby pacjentów, którzy ich sprowadzają.

Ponieważ wszyscy uwielbiają listy, możesz nawet je wydrukować i przypiąć w miejscu, w którym je zobaczysz – najlepiej obok kalendarza marketingowego – i upewnij się, że codziennie przeglądałeś listę.

Oznacza to i bez zbędnych ceregieli, chodźmy.

pierwszy Specjalizujemy. Nie możesz być wszystkim dla wszystkich, a jeśli spróbujesz być generalistą, obciążasz się tylko i cierpisz z powodu wypalenia zawodowego. Słusznie donosi się, że „stwórz niszę i wzbogac się”, a jeśli zostaniesz ekspertem w swojej dziedzinie, unikniesz konkurencji.

drugi Gwarantuj wyniki i eliminuj wszelkie ryzyko potencjalnych klientów. Mogą istnieć powody, dla których potencjalni klienci mogą nie chcieć wiedzieć, co robisz, a najważniejszym z nich jest ryzyko finansowe, że są oni gotowi z kieszeni, jeśli nie możesz im pomóc. Usunięcie tego bloku z uczestników jest o wiele bardziej prawdopodobne, że ludzie wejdą przez drzwi, a kiedy już wejdą do środka, możesz przekonać ich, aby trzymali się swojej świetności.

trzeci Pokaż zalety swojej usługi, a nie funkcje. Ludzie kupują sercem, a następnie umysłem uzasadniają decyzję. Nie dbają o to, co robisz, po prostu dbają o to, jak się czują – więc stwórz emocjonalne punkty sprzedaży! Nie ma znaczenia, jakie usługi oferujesz, aby zrozumieć, że działasz w branży zarobkowej. Sprzedajesz wyniki, wyniki i terapie zmieniające życie, podczas gdy twoi konkurenci sprzedają zabiegi.

4-ci Porozmawiaj z co najmniej pięcioma osobami dziennie o tym, co robisz. Wyjdź i połącz się z lokalną społecznością, budując zaufanie i relacje. Rób zakupy i jedz w miejscach, gdzie ludzie zdają sobie sprawę, że jesteś ich lokalną osobą, z którą możesz się skontaktować, kiedy tego potrzebują. Stań przed grupami i przemawiaj – wygłaszaj wykłady, demonstruj swoje działania, a przekonasz się, że jest to najszybszy sposób na budowanie autorytetu i budowanie zaangażowanej grupy chętnych i kompetentnych klientów.

Znajdź osoby w swojej społeczności, które znają wiele innych osób – osoby chodzące do kościoła, członkowie klubu, siłownie – i zachęć ich, aby opowiedzieli o Tobie. Według pracy Stanleya Milgrama dzieli nas tylko sześć osób. Więc jeśli masz po swojej stronie kilku liderów społeczności, którzy ogłoszą, kogo, ilu (i kto!) Wysyłasz!

Budując liczbę zainteresowanych potencjalnych klientów, nie zapominaj, że Twoi obecni klienci są najlepszym źródłem rekomendacji – i przekonaj ich, aby rozpowszechniali informacje! Jeśli nie otrzymujesz rekomendacji od obecnych klientów, najprawdopodobniej nie pytasz ich! Chociaż są zadowoleni z wprowadzonych dla nich ulepszeń, po prostu zapytaj o nazwiska innych osób, którym możesz pomóc …

… a jeśli nie mogą wymyślić żadnych imion, które możesz im nadać, pozwól im napisać ci certyfikat. Im więcej referencji i im więcej masz dowodów społecznych, że to, co robisz, działa – tym więcej potencjalnych klientów Cię przyciąga.

5-cia Utwórz listę e-mailową potencjalnych i obecnych klientów i często się z nimi komunikuj. Poinformuj swoją listę, polub ją i zaufaj, a jesteś w połowie drogi do zdobycia jej jako klienta – i utrzymania jej jako klienta. Zachowaj mailing jako mieszankę materiałów dydaktycznych, rozrywki, ofert i recenzji. Nie próbuj ostrych rozmów dotyczących sprzedaży i sprzedaży, ponieważ ludzie po prostu nie czytają tego, co masz do powiedzenia – chodzi o to, aby pamiętać o tym, aby za każdym razem, gdy potrzebujesz kogoś do robienia tego, co robisz – twoje imię to przychodzi do nich natychmiast

6-ci Sprzedawaj ludziom to, czego chcą, ale dawaj im to, czego potrzebują. Przyciągaj klientów, oferując im to, czego chcą, a będąc z Tobą, przekonwertuj ich na to, co faktycznie robisz.

Na przykład każdy terapeuta uzupełniający będzie argumentował, że zabiegi profilaktyczne i opieka są najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich. Regularne kontrole zapobiegają potencjalnym problemom, gdy pozostajesz u szczytu swojej kondycji fizycznej – ale nie tego chcą pacjenci (a przynajmniej jeszcze tego nie zauważają!). 99 na 100 razy chcą ulgi w bólu i chcą tego teraz – więc pozwól im złagodzić ból i zasiać nasiona tego, jak wspaniale będzie, jeśli ta choroba nigdy więcej ich nie martwi. Zapewnij pacjentom ulgę w bólu i zapobiegaj im!

Na górze masz kilka kroków marketingowych, z których każdy zdobędzie niektórych klientów. W połączeniu prowadzą one jednak do ogromnego wzrostu liczby klinik, a te sześć niewiarygodnie łatwych do wdrożenia pomysłów gwarantuje wykładniczy wzrost w praktyce – ale tylko jeśli go wdrożysz i konsekwentnie go wdrożysz,

[ff id=”6″]