Skip to main content

Zawsze mnie zaskakuje, że wiele osób wierzy, że mogą uczynić swoją skórę młodszą i zdrowszą za pomocą suplementów kolagenowych, kremów kolagenowych i balsamów. Jeśli jesteś jedną z tych osób, pozwól, że coś ci powiem – to wcale nie jest prawda. Przeczytaj ten artykuł w całości, jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego.

Kolagen to naturalne białko syntetyzowane przez komórki skóry. Kluczowe terminy w tym zdaniu są „naturalne”. i zsyntetyzowany. Oznacza to, że skóra może naturalnie wytwarzać białka, takie jak kolagen i elastyna. Dlaczego więc ludzie lubią mody, takie jak ultra-czyste suplementy kolagenowe i kremy? Pozwól, że ci powiem

Twoja skóra potrzebuje substancji takich jak kolagen i elastyna, aby zachować młodość i zdrowie. Kiedy jesteś młody, Twoja skóra może wytwarzać wiele z tych białek, utrzymując je elastycznymi. Z wiekiem zdolność skóry do wytwarzania tych białek powoli maleje, staje się luźna i zwiotczała.

Dzięki niezwykle zanieczyszczonemu środowisku, w którym żyjemy, oraz niezdrowej żywności, którą jemy, ludzie po trzydziestce wykazują również oznaki starzenia się skóry, takie jak zmarszczki i linie. Nie trzeba dodawać, że nienawidzą tego, jak wyglądają i szukają czegoś, co może sprawić, że ich skóra będzie wyglądać młodziej. To jest, gdzie większość ludzi nie wybiera odpowiednich produktów do skóry i zakochuje się w modach, takich jak suplementy kolagenowe i kremy kolagenowe.

Jak wspomniano powyżej, twoje komórki skóry mogą same wytwarzać te naturalne białka. Pojawiają się zmarszczki i inne oznaki starzenia się skóry, gdy zdolność skóry do wytwarzania tych białek znacznie się zmniejsza. To, co musisz zrobić, jest proste: stymuluj komórki skóry, aby wytwarzały więcej tych białek. Niestety ultra-czyste kremy i suplementy kolagenowe nie mogą. Pozwól, że powiem ci dlaczego.

W przeciwieństwie do większości ludzi, skóra nie jest jedynym organem w ludzkim ciele, który potrzebuje kolagenu. Kolagen stanowi prawie 30% całkowitej zawartości białka w ludzkim ciele. Więc jeśli przyjmujesz suplementy kolagenowe, zawartość białka w tych tabletkach będzie równomiernie rozmieszczona w całym ciele i to i tak nie pomoże skórze.

Podobnie, kremy i płyny kolagenowe są bezużyteczne, ponieważ skóra nie jest w stanie wchłonąć kolagenu lub elastyny ​​ze sztucznych źródeł. Nawet jeśli używasz takich kremów razem przez miesiące, prawdopodobnie nie uzyskasz oczekiwanych rezultatów.

Czy widzisz sens? Kremy kolagenowe o wysokiej czystości i suplementy diety są całkowicie bezużyteczne i nie mogą przynieść korzyści Twojej skórze. Teraz zastanawiasz się, co mogę zrobić, aby uzyskać młodszą i świeżo wyglądającą skórę? Nie bój się – istnieje rozwiązanie.

Istnieje kilka bardzo dobrych naturalnych substancji, które mogą odmłodzić twoje komórki skóry i stymulować je do produkcji większej ilości kolagenu i elastyny. Używając kremów do skóry zawierających te substancje, możesz usunąć zmarszczki i linie oraz sprawić, że Twoja skóra będzie wyglądać młodziej i zdrowiej niż kiedykolwiek.

Substancje takie jak Cynergy TK, Phytessence Wakame, Koenzym Q10, Aktywny Miód Manuka i Naturalna Witamina E są znane ze swojej zdolności do zwiększania produkcji kolagenu w ludzkiej skórze – czegoś, czego suplementy i kremy kolagenowe nigdy nie mogą zrobić. Promują również wzrost nowych komórek, zwalczają wolne rodniki, które uszkadzają skórę, i dokładnie ją nawilżają, aby była miękka i gładka.

Używając dobrego organicznego kremu do skóry zawierającego te substancje, możesz poprawić jej stan i sprawić, że Twoja skóra będzie młodsza i zdrowsza w zaskakująco krótkim czasie.

Najlepsze w takich naturalnych produktach do pielęgnacji skóry jest to, że nie powodują żadnych skutków ubocznych. Dzięki temu nie musisz się martwić reakcjami alergicznymi lub innymi problemami, które zwykle są związane ze sztucznymi produktami do pielęgnacji skóry. Innymi słowy, te kremy do skóry są bezpieczną, naturalną i skuteczną alternatywą dla ultraczystych produktów i suplementów kolagenowych.

Łatwo jest wyglądać młodziej, gdy zrozumiesz, jak działa. Moje pytanie do ciebie brzmi: po co marnować czas i pieniądze na bezużyteczne metody, które nie przynoszą rezultatów, jeśli masz prostszą, bezpieczniejszą opcję, która faktycznie daje ci pożądane wyniki? Więc powiedz nie suplementom kolagenowym i kremom i zacznij używać dobrych organicznych produktów do pielęgnacji skóry.

[ff id=”7″]