Skip to main content

Czy Twoje CVB lub biuro turystyczne korzysta z mediów społecznościowych w swoim planie marketingu podróży? Jeśli nie, na co czekasz?

Według ostatnich badań 81 procent ankietowanych marketerów stwierdziło, że ich aktywność w mediach społecznościowych zwiększyła wolumen działalności, a 61 procent marketerów zauważyło wzrost ruchu w sieci. Jeśli cel podróży nie dotrzymuje kroku trendom w mediach społecznościowych, CVB lub biuro turystyczne tracą pieniądze. Istnieje kilka sposobów promowania swojego biura podróży w mediach społecznościowych.

1. Szukaj grup i osób & # 39; Zainteresuj się sieciami społecznościowymi, takimi jak Facebook i MySpace, aby dowiedzieć się, co ludzie mówią o twoim miejscu podróży.

2. Opublikuj swoje artykuły na blogach w serwisach Digg, Delicious, Reddit i innych serwisach społecznościowych, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

3. Zawsze aktualizuj swój blog podróżniczy o nowe informacje, zwracając uwagę na słowa kluczowe Google, aby poprawić ranking wyników wyszukiwania.

4. Rozszerzenie przyjaźni na turystów (dawnych i przyszłych) w celu utrzymania relacji i zapewnienia powrotu.

5. Użyj stron internetowych do udostępniania zdjęć, aby połączyć zdjęcia zrobione przez turystów i stworzyć społeczność dla osób zainteresowanych Twoim miejscem docelowym.

6. Oferty podróży i pakiety na Twitterze, a także aktualizacje dotyczące budowania obszarów, nowych firm, wydarzeń i festiwali.

7. Oferuj konkursy i promocje w mediach społecznościowych, aby zwiększyć liczbę obserwujących.

8. Utwórz niestandardowe adresy URL na Facebooku i Twitterze, aby zapewnić kolejną opcję kontaktu dla turystów. (np. facebook.com/yourcvbhere)

9. Zbuduj sieć lub społeczność online między wszystkimi firmami w Twojej okolicy, aby zapewnić przyszłym turystom więcej informacji i wygenerować większy ruch na swoich profilach

10. Publikuj filmy wideo z różnych działań na koncie YouTube, w których możesz uczestniczyć w swoim celu.

Aktywna obecność na wielu platformach społecznościowych nie tylko podnosi świadomość Twojego CVB lub biura turystycznego, ale także prowadzi ludzi do Twojej witryny.

[ff id=”5″]