Skip to main content

Co to jest technologia? Założę się, że każdy, kogo zapytasz, ma inną definicję w zależności od rzeczy, których używa. Jestem pewien, że twoja matka powie ci, że technologia ułatwia jej życie dzięki wszystkim wynalezionym urządzeniom. Twój młodszy brat powie, że technologia oznacza najnowszą generację komputerów i bardzo szczegółowe gry. Prawdopodobnie powiesz, że to twój telefon komórkowy. Powiem dla siebie, że technologia to pół-kurek. Był to prawdopodobnie najlepszy wynalazek na świecie. Ale to tylko ja.

Dowiedzieliśmy się więc, jak my, śmiertelnicy, widzimy technologię. Ale czy nie byłoby naprawdę interesujące zobaczyć, co to naprawdę jest? Cóż, chodzi o to, w jaki sposób gatunek gatunku i znajomość instrumentów ułatwiają życie i jak wpływa to na ich zdolność do wtapiania się w środowisko. To jest ogólna definicja.

My, ludzie, postrzegamy to jako wynik interakcji różnych nauk i inżynierii.

Technologia jest jednym z terminów, których w rzeczywistości nie można zdefiniować. To wszystko, od płyty głównej po zorganizowanie fabryki. Może odnosić się do praktycznie wszystkiego, ponieważ wszystko wokół nas było w pewnym momencie załamaniem technologicznym.

Jak możemy tego użyć? Jako takie, w niektórych obszarach, takich jak „technologia medyczna”, które opisują tylko jeden aspekt nauki, lub w znacznie bardziej abstrakcyjnych kategoriach, takich jak „najnowocześniejsza technologia”.

W miarę możliwości korzystaliśmy z technologii. W naszej krwi jest odkrywanie wszelkiego rodzaju rzeczy, które powinny ułatwić nam życie. A jeśli nie istnieją, możesz się założyć, że je wymyślimy. Począwszy od odkrycia ognia i dostosowania wszystkich rzeczy występujących w naturze do naszych potrzeb, a skończywszy na sieci WWW i satelitach kosmicznych wystrzelonych na orbitę, udało nam się zrobić wszystko na naszą korzyść. I to jest technologia. Cóż, jak powiedzieli nasi przodkowie, wiele się nauczyliśmy o kontrolowaniu naszego środowiska od momentu wynalezienia koła.

Technologia to każdy towar wokół nas i umożliwia nam interakcję na poziomie globalnym. Wyobraź to sobie! Za pomocą jednego kliknięcia możesz zobaczyć swojego przyjaciela w czasie rzeczywistym z drugiej strony świata. Nie rozmawiaj z nią, ona zobaczy, co robi i jak reaguje.

Ale technologia przyniosła też wielką klątwę. Wynaleźliśmy tylko dobre rzeczy. Istnieje wiele destrukcyjnych urządzeń, które nie ułatwiają nam istnienia, a jedynie je komplikują lub kończą. Bang-Bang! I to nie jest broń twojego dziecka, ale prawdziwa, która może zakończyć twoje życie w mgnieniu oka.

Podsumowując, to technologia porusza świat każdego dnia. Niezupełnie Czynią to magia lub prawa natury. Technologia to wszystko inne, wszystkie rzeczy, których nie można przypisać magii. To około 99,9% rzeczy, których używasz w życiu. Tak więc technologia VIVA.

[ff id=”4″]