Skip to main content

To był wspaniały rok dla zdrowia. Wygląda na to, że każdy chce być w formie, jeść surowe jedzenie i pić zdrowe napoje. Największe trendy zdrowotne w żywności, ćwiczeniach i suplementach w 2017 r. Były teraz następujące:

żywność

kurkuma Jego przeciwutleniacze zwalczają wolne rodniki, sprawiają, że skóra świeci i oczyszcza wątrobę.

kolendra Jest popularny, ponieważ zawiera witaminy i minerały, które regulują ciśnienie krwi, równoważą poziom cukru we krwi i wspomagają trawienie.

awokado był bardzo popularny wśród Milenium w mediach społecznościowych. Awokado to najbardziej pożywny owoc na świecie, bogaty w żelazo, magnez, witaminy A, B, C, K i potas.

bulion kości Rosół z kości jest doskonałym naturalnym źródłem wapnia, cynku, magnezu i żelaza.

Przerywany post w tym roku stał się głównym nurtem. Chodzi o ograniczenie spożycia kalorii przez 2 dni w tygodniu lub po prostu pominięcie jednego posiłku dziennie, a następnie regularne spożywanie reszty czasu. W rzeczywistości niektóre badania sugerują, że post może pomóc ci żyć dłużej.

ćwiczenie

joga wszędzie stał się bardzo dużym trendem i wydaje się, że tak pozostanie. Joga w naturalny sposób wzmacnia i wydłuża mięśnie, wzmacnia rdzeń i talię.

uwaga uczy sztuki zarządzania strachem, przemyśleć i kontroluj nasze myśli.

Technologia śledzenia do noszenia stał się ogromnym trendem, Dopasuj trochę jest akcesorium dla każdego, kto chce się wysportować, nie tylko dla biegaczy maratonów, ale także do regularnego chodzenia i wzięcia odpowiedzialności za czas treningu.
suplementy

kolagen rośnie zainteresowanie naturalnymi kremami upiększającymi, zdrowiem skóry i odżywianiem. Ludzie szukają suplementów diety, które nadadzą im promiennej, młodzieńczej skóry. Kolagen jest jednym z najgorętszych suplementów diety, który w naturalny sposób poprawia urodę, ponieważ ma wysoką zawartość białka. Suplementy kolagenowe mogą pomóc przywrócić naturalny poziom kolagenu i zmniejszyć widoczność niechcianych zmarszczek.

adaptogens były stosowane w tradycyjnej medycynie chińskiej i pomagają ciału dostosować się do stresu, ponieważ poprawia energię fizyczną i psychiczną.

prebiotyki Zainteresowanie Gut Health było również duże w 2017 r. Skutecznym sposobem na promowanie dobrych bakterii w jelitach jest spożycie prebiotyki ,

Były to jedne z największych trendów zdrowotnych w 2017 r., Które zwiększyły zainteresowanie mediami społecznościowymi i głównym nurtem, a także te trendy zdrowotne. Zainteresowanie tymi trendami zdrowotnymi będzie nadal rosło w 2018 r.

[ff id=”7″]