Skip to main content

Żywo pamiętam surfowanie po Internecie dwa lata temu i natknąłem się na ten temat terapii moczu.

Brutto! Jak ktoś może to zrobić? Mocz na twarzy, to absurdalne, prawda?

Cóż, byłem na przejażdżce, ponieważ używanie moczu ma wiele zalet (wewnętrznych lub zewnętrznych). Podzieliłem się tym pomysłem z bliską przyjaciółką, aby usłyszeć jej opinię. Okazało się, że jej babcia – kobieta ze wsi (która w tym czasie wyglądała o kilkadziesiąt lat młodsza od swojego dojrzałego wieku) od dziesięcioleci stosowała terapię moczem na twarz i kazała córkom i wnuczkom zrobić to samo. Ta anegdota mnie przekonała … W końcu nie miałem nic do stracenia. Wciąż się waham, postanowiłem przeprowadzić więcej badań online i odkryłem, że wiele wiodących modeli (obu płci) stosuje terapię moczem do walki ze wszystkim, od trądziku po starzenie się. Więc zrobiłem skok zaufania i rozpocząłem terapię moczu. Od ponad dwóch lat, całkowicie zadowolony z codziennego użytkowania, jestem przekonany, że to działa. Chociaż w niektórych krajach europejskich są ludzie, którzy piją mocz (ponad 3 miliony Chińczyków) i mają wysoki procent naturalnego zdrowia, potrzeba pewnego stopnia akceptacji i otwartości na picie własnego moczu – co nadal robiłem w tym czasie nie jestem (i nigdy nie mogę się tam dostać – przyznaję).

Po roku terapii moczem moja skóra jest bez skazy, świeci i jest miękka i nowa. Kiedy po raz pierwszy nałożyłem go na twarz, moja skóra poczuła mrowienie i oczywiście zareagowała na nałożoną obcą substancję. Po tygodniach stosowania moja skóra przestała reagować, kiedy podałam mocz. Ku mojemu zaskoczeniu i możesz być zszokowany, po podaniu moczu na skórze nie ma zapachu drobiu, który znika i jest niewykrywalny. Ta obserwacja podtrzymywała mnie, ponieważ zapach mógł odstraszyć moje zainteresowanie widzeniem efektu końcowego.

Moja rutyna …

Więc co mam zrobić? Budzę się rano i sikam do chusteczek, aby sikać, aby złapać mocz na tyle, aby go zmoczyć. Nawiasem mówiąc, zalecają stosowanie pierwszego siku rano, ponieważ jest bardziej skoncentrowany, a zatem bardziej skuteczny. Następnie patrzę w lustro i wycieram wilgotną chusteczkę na twarz (czoło, podbródek, aby uniknąć oczu, szczęki, warg i oczu). Pozwalam skórze przetwarzać mocz przez 15 do 30 minut, a następnie umyć twarz. Kiedy zaczynałem, dawałem go tylko przez około dziesięć minut, ale po zobaczeniu wyników zacząłem przedłużać ten okres, nawet dwa razy dziennie. Jeden z moich przyjaciół (tak samo jak super młoda babcia) utrzymuje ją przez wiele godzin, chyba że musi iść do pracy lub być z innymi ludźmi. Wszystko zależy od użytkownika. Im dłużej pozostawiasz włączony, tym bardziej kwas zawarty w moczniku może usuwać martwe warstwy naskórka. Modelki, które widziałem (możesz opublikować temat na YouTube), o których wspomniałem pół godziny, więc postanowiłem się go trzymać.

Jak powiedziałem, w ciągu tygodnia zobaczyłem radykalne zmiany w wyglądzie mojej skóry, które bardzo mnie ucieszyły. Niewierzący był teraz przekonany. Nie miałem ciężkiego trądziku, ale miałem problemy skórne. Dzisiaj jestem zadowolony i bardzo szczęśliwy, że rozpocząłem terapię moczu. Od czasu do czasu, w zależności od stresu w pracy i diety, mam niewielki kryzys skórny na jeden dzień, ale ogólnie mogę z całą pewnością stwierdzić, że poprawa jest zauważalna i stała. Wielu moich przyjaciół ma problemy ze skórą – trądzik, przebarwienia, zaskórniki, zaskórniki itp. I próbowali wszystkiego na rynku, ale nic nie działało – nawet wybielania. Chcę powiedzieć wszystkim, aby spróbowali terapii moczu. Nie wstydź się! Miałem również taką samą reakcję jelitową, ponieważ wszyscy jesteśmy produktami naszego wychowania i prawdopodobnie jeśli nie pochodzisz z odległego plemienia tubylczego na nieznanej wyspie lub z rodziny mojego przyjaciela (tej z nastoletnią babcią), nie zostałeś wychowany, aby coś z tym zrobić myślisz o oddaniu moczu na twarz. To jest do toalety, prawda? Może nie do końca … Możesz myśleć, że to zło, ale możesz spłukać sekret we własnej fontannie młodości. Nie zapominajmy, że jeśli jesteś kimś, kto dba o bycie młodym i ma zdrową skórę, pomyśl o tym, ile wydasz na produkty o silnych chemikaliach i wątpliwych wynikach, jeśli twój własny wymaz jest nadmiarem Ciecze i mocznik mogłyby wykonać tę samą pracę lub lepiej za darmo!

Na mojej skórze wciąż pojawiają się komplementy i ludzie zawsze zakładają, że jestem znacznie młodsza. Mam 23 lata, nie mam 18 lub 20 lat. Uważano mnie nawet za bardzo wysoką, dojrzałą 16-latkę. Rany … to był jeden z najlepszych dni w moim życiu. Promieniowałem przez cały tydzień po tym, jak to usłyszałem!

Nie wierz mi jednak na słowo ani na niektóre z tych najlepszych modeli. Nie wierz też słowu mojej babci, która oszalała. Zobacz, co stara Wikipedia mówi o złocie

Według Wikipedii w medycynie alternatywnej „termin terapia moczu (również uroterapia, terapia moczu lub uropatia) odnosi się do różnych zastosowań ludzkiego moczu do celów medycznych lub kosmetycznych, w tym do picia własnego moczu i masowania skóry własnym moczem”.

Twój mocz nie jest tak zły, jak myślisz. Składa się z 95% wody, 2,5% mocznika i 2,5% mieszaniny minerałów, soli, hormonów i enzymów. Badania przeprowadzone na tym blogu okazały się prawdziwe. Miliony ludzi doświadczają wielkich korzyści z oferty terapii moczem, i może tak być w przypadku ciebie. Terapia moczem służy do leczenia lub łagodzenia różnych chorób, w tym zapalenia stawów, zapalenia wątroby, stwardnienia rozsianego, egzemy, łuszczycy, cukrzycy, opryszczki i niewydolności nadnerczy. Ta forma terapii jest również stosowana do ukąszeń węży, meduz i użądlenia pszczół. Należy zauważyć, że mocz jest głównym składnikiem leków na niepłodność. (Nie wiedziałem tego, ludzie!)

Terapię moczową można stosować jako krople do oczu w zapaleniu spojówek i jaskrze oraz w uchu w przypadku infekcji ucha.

Poinformowałem znajomego, że opublikuję ten certyfikat terapii moczu. Tak! Zrobiłem Kiedy zacząłem dwa lata temu, były to ściśle tajne informacje CIA. Teraz widzę wpływ i korzyści, które z radością zacząłem. Ten post na blogu nie został napisany, aby zmusić cię do rozpoczęcia własnej terapii moczu. To nie jest dla osób o słabym sercu, ale dla tych, którzy nie mają nic do stracenia i próbują czegoś nowego, aby uzyskać wyniki. Przez cały czas nie stosowałem terapii moczem; Czasami się zatrzymywałem i wszystkie pryszcze i zaskórniki wracały jak armia. Dzisiaj jest to część mojego codziennego reżimu, ponieważ widziałem wyraźną różnicę między moją skórą a twoją skórą. Wspomniałem o mojej tajemnicy innemu przyjacielowi, który wygląda na znacznie młodszego niż jego wiek, a on powiedział, że używa go od lat i, po zobaczeniu rezultatów, przestał kupować powódź produktów do pielęgnacji skóry, których używał na trądzik stosowany u dorosłych miał wyprysk łojotokowy.

Dlaczego nie podzielić się tajemnicą? Więcej osób musi o tym wiedzieć.

[ff id=”7″]