Skip to main content

Dom jest tam, gdzie jest serce. Jednym z najlepszych sposobów na poprawę jakości życia jest modernizacja domu, w którym mieszkamy. Chociaż praca zrób to sam może kosztować nieograniczoną kwotę, nie zawsze wymagana jest fortuna, aby poprawić wnętrze domu. Możesz dokonać niesamowitych zmian w swoim domu z ograniczonym budżetem.

Zidentyfikuj brakujące dane

Jeśli masz ograniczony budżet, ważne jest, aby najpierw zidentyfikować obszary, które należy wymienić lub ulepszyć w domu. Ponieważ głównym celem samodzielnej pracy jest zagwarantowanie, że po remoncie nie zostaną wykonane żadne naprawy. Pomoże to zaplanować kierunek całego projektu naprawy. W zależności od rodzaju projektu możesz ustawić budżet, czas trwania i inne czynniki związane z pracą zrób to sam.

Przygotuj się na zmianę

Teraz możesz przygotować się na potrzebną zmianę. Powinieneś przeprowadzić badanie online i odwiedzić akcesoria domowe, aby uzyskać pomysły na ten cel. Możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy, montując swoje poprzednie, używane lub zabytkowe meble, meble i szafy. Ważne jest, aby sprawdzić różnice cenowe oferowane w sklepach z używkami, sklepach z antykami i listach internetowych.

Jeśli znasz wydatki, możesz także przygotować się na wydatki. Możesz również sprawdzić dostępny limit kredytowy. Praca zrób to sam może być jednym z inteligentnych sposobów na poprawę wyceny twojego domu. Możesz także sprawdzić, czy kwalifikujesz się do otrzymania pożyczki od właściciela domu. Korzystając z home equity, możesz łatwo zebrać znaczne środki.

Kilka przydatnych narzędzi do renowacji domów z ograniczonym budżetem

kuchnia

Kuchnia to miejsce, w którym cała rodzina spotyka się kilka razy dziennie. Zmiana wyglądu przestrzeni kuchennej może zmienić wygląd całego domu. W tym celu możesz zmienić kolor lub drzwi szafy. Nie zapomnij odwiedzić sklepów z artykułami używanymi lub centrów ponownego wykorzystania, aby znaleźć zaskakująco tanie oferty. Jeśli wybierzesz kontrastowe kolory, zrewolucjonizujesz wygląd swojego domu. Zwróć również uwagę na oświetlenie kuchni. Jeśli chcesz wymienić urządzenia elektroniczne lub sprzęt kuchenny, wybierz energooszczędny zamiennik. Pozwoliłoby to zaoszczędzić koszty energii i zapewnić aktualność domu.

pokój dzienny

Remontu nie można ukończyć bez zmiany salonu. W celu taniego remontu domu powinieneś powtórzyć umieszczenie mebli. Po prostu przesunięcie kanapy z prawej na lewą może zmienić twój widok domu bardziej niż się spodziewałem. Jeśli masz środkową ścianę, powinieneś użyć jasnego i niepowtarzalnego koloru dla tej ściany. Następnie udekoruj go obrazkiem, sztuką ścienną lub ozdobną stułą, którą babcia podarowała w prezencie. Lekkie ściany mogą odwracać uwagę od innych małych wad w okolicy.

Jeśli potrzebujesz nowej kanapy, powinieneś użyć starej ramy i przykryć ją we współczesnym stylu. To przyniesie nowoczesny wygląd przy minimalnym wysiłku.

sypialnia

Zmiana mebli do sypialni może być droga. Możesz zmienić pościel, dywan, zasłony, poduszki i inne akcesoria w swoim pokoju. Jeśli Twoje stoliki są staromodne, możesz użyć atrakcyjnej tapety z przodu szuflady. To nie tylko przyniesie nowy wygląd, ale także zakończy nudę ze starych mebli.

Kolejnym szybkim hakiem może być użycie ciemniejszego koloru sufitu. Zmiana koloru sufitu nada Twojej przestrzeni osobistej nowy wygląd. Oglądamy więcej koców w sypialniach!

toaleta

Nie przeoczyć wycieków i połamanych kolorów, co jest powszechne w łazience. Zmień krany, jeśli występuje usterka. Spróbuj zorganizować, jeśli masz zbyt wiele przedmiotów w łazience.

Ponadto zmiana kubka, wiadra i dywanu może upiększyć toaletę. Możesz wprowadzić atrakcyjną plandekę dla nowego uczucia.

Pokój z przodu i patio

W przypadku małych mieszkań dodatkowa część wypoczynkowa może zapewnić nieruchomości wystarczającą wartość dodaną. Możesz rozważyć oczyszczenie podwórka i zainstalowanie krzesła dla co najmniej 2 osób. Możesz dodać ładną poduszkę do organizera i stworzyć miejsce. Ten dodatek kosztuje nie więcej niż 20 £ i ożywi nudne miejsce w twoim domu.

Nie zostawiaj połamanych śrub i nakrętek na szybach lub bocznych wejściach. Nowy kolor ścian zewnętrznych jest koniecznością, nawet jeśli zdecydowałeś się pozostawić ściany wewnętrzne nietknięte.

Jeśli ściany pokoju są już schludne, wybierz ścianę w każdej sekcji i wykorzystaj swoją kreatywność, aby uzyskać pożądany wygląd.

Mam nadzieję, że te wskazówki przydadzą się przy rozpoczęciu następnego projektu remontowego.

[ff id=”3″]