Skip to main content

Z tego, czego się nauczyłem, „utrata masy ciała” ma wiele wspólnego. Po pierwsze, 80% diety i 20% ćwiczeń fizycznych, które od początku uważałem za bałagan, ponieważ uważam, że jeśli konsekwentnie wprawiasz ciało w ruch, nie musisz się martwić o to, co jesz. ŹLE! Jestem smakoszem, więc dzięki planowi treningowemu pomyślałem, że mi się uda. NIE!

Dieta składa się z trzech głównych elementów: białka, węglowodanów i tłuszczu, które pomagają budować mięśnie, odrzucają organizm i dodają energii. Jeśli jesz smażone i słodkie produkty spożywcze (głównie tłuszcz i kogo to obchodzi, jaki rodzaj tłuszczu). Do swojej diety lub „zmiany stylu życia” potrzebujesz około 60% węglowodanów, 20% białka i 20% – które mogą, ale nie muszą być dokładne, ale blisko siebie. Więc jeśli jesz i ćwiczysz śmieci, nie możesz schudnąć. Więc miałem zdrową i czystą dietę ORAZ przestałem pić napoje gazowane. Co było najtrudniejsze ze wszystkich. Sprawdź poprzedni artykuł z moi 🙂

Och, a dzieci stają się lepsze !!! Teraz myślałem dobrze, że powinienem spalić te dodatkowe kilogramy i nie do końca … widzę, zmieniłem jedzenie, rzuciłem napoje gazowane i nadal ćwiczyłem … teraz zanim rzuciłem napoje gazowane i zmieniłem swoje nawyki żywieniowe, Nadal nic nie straciłem, ale kiedy to zrobiłem, schudłem, ponieważ przestałem pić napój gazowany. Ale nie ze szkolenia.

Oto dealio! Podczas treningu musisz ciężko trenować! Mój problem polega na tym, że robię sobie przerwy, gdy tylko jestem zmęczona. O nie nie. Oprócz wszystkiego, co wspomniano powyżej, musisz upewnić się, że twoje tętno mieści się w pewnym zakresie, i poświęć tylko 30 sekund, a być może minutę, aby utrzymać wysokie tętno, a twoje tętno spali funty. Dlatego zalecam inwestowanie w czujnik tętna, jeśli poważnie myślisz o utracie wagi. Możesz także dowiedzieć się, jak chcesz mierzyć tętno podczas ćwiczeń. Google „tylko docelowe tętno do ćwiczeń”.

Straciłem około 5 funtów, ale wciąż mam coś do zrobienia. Czy myślałem o modnych produktach odchudzających? Cholera, zwłaszcza, że ​​nie miałem szczęścia zrobić tego, co uważałem za słuszne. Ale zdecydowałem się tego nie robić, ponieważ chcę to zrobić dobrze.

Kiedy zmieniłem i trenowałem dietę, nauczyłem się wielu nowych rzeczy, takich jak jedzenie czyste, bieganie (nie jestem biegaczem, a teraz UWIELBIAM bieganie) i kochanie wszelkiego rodzaju zdrowych napojów. Staram się trzymać z dala od słodkich napojów, ale uwielbiam Propel i niektóre soki i zawsze szukam nowego zdrowego napoju do wypróbowania. Uwielbiam także sprzęt do ćwiczeń i różne treningi. W tej chwili robię Turbo Fire, Pilates, mam matę do jogi (a także jogę). Mam też buty do biegania i mięśnie, dzięki czemu mogę nadal tracić na wadze i budować mięśnie.

Tak więc, mój ludu, jak tracicie wagę i czy to wciąż boli w tyłek? Trochę

[ff id=”1″]