Skip to main content

Czy lubisz korzystać z hamaka, ale nie chcesz niszczyć otaczającej go trawy?

Czy nie nienawidzisz wyglądu „martwej trawy”, kiedy coś na nim masz? Fuj. To ból oka, którego nikt nie chce. Pytanie brzmi: jak sobie z tym poradzić? Przykryj podwórko cegłami, płytami chodnikowymi lub warstwą betonu. To zadziała, ale może nie być najwygodniejszy i na pewno nie najatrakcyjniejszy. Chodzi o to, aby cieszyć się naturalną, bujną zielenią, która daje poczucie bycia częścią natury podczas relaksu w ogrodzie lub zabawy w ogrodzie.

Użyj zewnętrznej maty pod hamakiem na podwórku. Jest atrakcyjny, łatwy do czyszczenia, redukuje małe stworzenie, które wyleciałoby z trawy, i najlepiej nie zabijać trawy pod nią. Jest to świetna funkcja, ponieważ kiedy pracujesz nad tym, aby była cięta, zielona, ​​wolna od chwastów i mniszka lekarskiego, ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić z zewnątrz, jest zabicie tego, nad czym pracujesz. Lista zalet obejmuje pomysł, że mata zbiera trawę, brud i zanieczyszczenia z butów, aby nie zostały podniesione na hamak. Kto chce być w błocie? Nie ja!

To tylko prosta wskazówka, aby Twój ogród był atrakcyjny, a oaza spokoju i relaksu czysta i uporządkowana, jednocześnie chroniąc trawnik, po prostu używając zewnętrznej maty pod hamakiem.

[ff id=”1″]