Skip to main content

Istnieje wiele sposobów na promowanie swojej firmy domowej, aby inni wiedzieli, co robisz. Oczywiste jest, aby wyświetlać reklamy w gazetach, wysyłać ulotki i broszury do potencjalnych klientów, a także założyć witrynę internetową, na której można poinformować ludzi, że mogą zobaczyć Twoją firmę w Internecie. Jeśli nie używasz marketingu artykułów jako narzędzia promocyjnego dla swojej firmy domowej, możesz tracić wielu potencjalnych klientów, którzy inaczej nie wiedzą, jak cię znaleźć.

zrozumieć

Artykuł marketing to kampania prowadzona przez pisanie artykułów do Internetu. Artykuły te są następnie dystrybuowane do różnych katalogów artykułów. Jak tylko artykuł zostanie zatwierdzony, zostanie wymieniony w katalogu artykułów i odebrany przez wyszukiwarki. Jeśli potencjalny klient wpisze słowa kluczowe związane z niszą twojego domu, masz większą szansę na znalezienie swojej witryny. Wiele osób będzie również bezpośrednio wyszukiwać artykuły w katalogach artykułów, co zwiększa prawdopodobieństwo, że cię znajdą.

Jak skonfigurować kampanię

Jest kilka rzeczy, o których musisz pamiętać, aby kampania marketingowa artykułów działała dla Ciebie. Przede wszystkim musisz upewnić się, że twoje artykuły są oryginalne i napisane specjalnie dla Ciebie. Nie możesz skopiować czyjegoś artykułu, podać swojego nazwiska jako autora i oczekiwać, że katalogi artykułów go podniosą. W rzeczywistości, jeśli to zrobisz, istnieje możliwość, że zostaniesz wykluczony z wielu katalogów artykułów. Możesz napisać artykuły samodzielnie lub poprosić kogoś o napisanie artykułów dla Ciebie, ale muszą być oryginalne.

Następnym krokiem do udanej kampanii jest uniknięcie sprzedaży w artykułach. Chcesz, aby ludzie Cię znaleźli i kupili Twój produkt lub usługę. To jest cały sens marketingu artykułów. Twoje produkty mogą jednak nie brzmieć jak reklamy sprzedaży. Muszą być oparte na wysokiej jakości informacjach, których szukają klienci. Możesz skorzystać z pola autora na końcu swojego artykułu, aby skierować ludzi do Twojej witryny. Wpisz tutaj swoje imię i adres oraz zaznacz wszelkie promocje lub wyprzedaże, które zwiększają ruch na Twojej stronie. Artykuły, które mają brzmieć jak reklamy sprzedaży, są często odrzucane przez katalogi artykułów, a Twój wysiłek i czas są marnowane.

W końcu często musisz pisać artykuły informacyjne. Marketing artykułów jest udany tylko wtedy, gdy piszesz konsekwentnie. W zależności od popularności Twojej niszy biznesowej ruch w witrynie może zająć trochę czasu. Im więcej piszesz dobrych artykułów, tym bardziej zyskujesz pozycję eksperta w swojej niszy. Jeśli napiszesz tylko dwa lub trzy artykuły, będziesz rozczarowany. Średnio potrzeba około 20 lub więcej artykułów, aby wygenerować ruch, który wpływa na Twoją witrynę. Bądź cierpliwy.

Przesyłanie artykułów do katalogów

Przesyłanie artykułów do katalogów może być żmudnym zadaniem. Wiele katalogów wymaga zalogowania się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła przed przesłaniem artykułów. Sam proces przesyłania artykułów jest również bardzo nużący. Wiele katalogów ręcznie sprawdza każdy artykuł przed opublikowaniem go na swojej stronie.

Na szczęście istnieją usługi, które wysyłają Twoje artykuły do ​​setek katalogów. Usługi te oferowane są w formie programów i stron internetowych usług przesyłania. Potrzebujesz tylko konta, a oni wykonają pracę za Ciebie. Prześlij swoje artykuły do ​​serwisu, a oni zajmą się rejestracją i przesyłaniem artykułów do katalogów artykułów.

Artykuł marketing stał się w ostatnich latach bardzo popularnym i sprawdzonym narzędziem marketingowym dla prywatnych przedsiębiorców. Osiągnięcie pozycji eksperta w swojej niszy wymaga czasu. Daj więc czas na marketing artykułów. Większość katalogów zawiera statystyki dotyczące twoich przedmiotów, takie jak: Na przykład, ile razy zostały przeczytane, aby można było ustalić, czy kampania marketingowa artykułów zakończyła się powodzeniem, czy nie. Im więcej artykułów piszesz regularnie, tym większe są szanse, że wkrótce zostaniesz nagrodzony za wysiłki, generując większy ruch na swojej stronie.

[ff id=”2″]