Skip to main content

Ten szlak jest trasą o długości 8,4 mili, która łączy Murphy Candler Nature Trail z projektem Johnson Ferry Redevelopment Project po przekroczeniu Nancy Creek. Aby dostać się tutaj z centrum Atlanty, kieruj się Peach Street na północ w Ashford-Dunwoody Road, a następnie skręć w lewo do wyjścia. Ścieżka przecina kładkę między Murphy Candler Park a Blackburn Park, po czym przechodzi przez odcinek w pobliżu Blackburn Park w Blackburn Park.

Ścieżka jest łatwa do opanowania, z mniejszymi różnicami wysokości. Szlak znajduje się również w pobliżu Marist School, a ścieżka jest w większości na asfalcie. Ostrożnie przejdź przez niektóre drogi i podjazdy i podążaj szlakiem Nancy Creek. Początek szlaku znajduje się po przeciwnej stronie jeziora Murphy-Chandler w parku Nature Trail, gdzie znajduje się droga prowadząca wzdłuż Nancy Creek Drive. Ścieżka skręca w lewo na Ashford Dunwoody Road, a przed przekroczeniem Ashford Dunwoody Road ścieżka szybko przecina kładkę nad Nancy Creek.

Szlak następnie skręca w lewo w kierunku Blackburn Park i zbliża się do łatwej wspinaczki. W Blackburn Park jest miejsce do odpoczynku i kilka stołów piknikowych, jeśli chcesz cieszyć się scenerią przed kontynuowaniem. W tym momencie ścieżka powoli skręca w prawo i wkrótce potem zaczyna się lewa krzywa. Po prawej stronie miniesz korty tenisowe w Blackburn Park.

Po wyjściu z lasu natkniesz się na boiska do piłki nożnej i piłki nożnej po prawej stronie. Idź dalej ścieżką, skręcając w lewo i oddalając się od boisk. W tym momencie powoli schodzi na Donaldson Drive. W tym obszarze znajduje się znacznik z małą tablicą poświęconą parku „Ojciec Blackburn”.

W odległości 1,7 mili przejedź przez Donaldson Place, zanim bieżnik połączy się z projektem przebudowy promu Johnson Ferry, który jest częściowo ukończony. Jednak w sekcji Durden Drive ścieżka i rozwój zostały ukończone na około 2,7 mil. Ta sekcja oznacza następnie koniec szlaku, w którym możesz wrócić do głowicy i wrócić na parking. Niemniej jednak wkrótce zostaną opracowane i zbudowane nowe ścieżki, które są częścią parku Keswick, który biegnie w kierunku stacji Chamblee Marta.

[ff id=”1″]