Skip to main content

Jakiej rady udzieliłbyś nowemu inwestorowi?

pierwszy Znajdź trenera / mentora blisko ciebie z kim możesz się skontaktować Przede wszystkim upewnij się, że wszyscy, do których się zwrócisz, robią to, co chcesz, z powodzeniem i rozmawiaj z innymi, którzy im pomogli, zanim poświęcisz temu swój czas i / lub pieniądze.

Inwestycje w nieruchomości nie są pojedynczą transakcją. Będziesz potrzebował prawników, CPA (znających się na wiedzy o inwestycjach w nieruchomości), kontrahentów, podwykonawców, pośredników w obrocie nieruchomościami, spółek prawniczych, prawników, inspektorów, rzeczoznawców itp. Znajdź kogoś, kto przeszedł przez pole minowe przed Tobą i pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze ,

Czy powinieneś zapłacić im za ich czas? Absolutnie. Kiedy są gotowi powiedzieć ci, czego nauczyli się przez lata własnego czasu i wysiłku, zapłacili za swoje umiejętności w ten czy inny sposób, a to, co otrzymujesz od nich, jest warte zapłaty. Jeśli nie warto płacić, nie warto ich ścigać.

Nie kontaktuj się tylko ze swoimi kolegami. dotrzeć do osób w lepszej pozycji niż ty. Jim Rohn powiedział: „Jesteś średnią z 5 najlepszych osób, z którymi się spotykasz”. Jeśli chcesz polepszyć się w jakimkolwiek obszarze, znajdź kogoś, kto podąży za nim i zrobi to znacznie lepiej niż ty.

drugi Weź udział w grupie rówieśniczej, która wie więcej niż ty. Idź na każde spotkanie, które możesz. Dla inwestorów nieruchomości zwykle oznacza to lokalne spotkania REIA (spotkania stowarzyszeń inwestorów nieruchomości, które można znaleźć na stronie NationalREIA.com). Odwiedź także MeetUp.com i wszystkie spotkania lokalnych stowarzyszeń właścicieli. Właściciele są już w biznesie i mogą być doskonałym źródłem informacji, a także potencjalnymi kupującymi i sprzedającymi do współpracy.

trzeci Wyznacz cele Zrób plan. Ile domów chcesz kupić w ciągu najbliższych 12 miesięcy? Ile chciałbyś być wart za 5 lat? Pisząc swoje cele, dodaj strategie, które pomogą Ci je osiągnąć. Czy chciałbyś kupić 10 domów w ciągu najbliższych 12 miesięcy? Podziel to na części, aby dowiedzieć się, co musisz robić każdego miesiąca, aby osiągnąć te cele.

4-ci Kup nieruchomość. Jeśli jeszcze nie zacząłeś, zacznij! Kiedy kupujesz, kupujesz więcej. Jeśli tego nie zrobisz, minęło 10 lat i będziesz się kopał za to, że nie kupiłeś dziś wszystkiego, co mógłbyś. Naprawdę można się nauczyć. Książki i seminaria są świetne, ale nie wiesz, co wiesz i czego nie wiesz, dopóki nie wejdziesz i nie zaczniesz kupować dla siebie.

To zużyty stereotyp „Nigdy nie było lepszego czasu na zakup nieruchomości”. , ale to prawda. Myślę, że to zawsze prawda. Oczywiście musisz dostosować swoje metody i strategie w zależności od gospodarki i miejsca inwestycji, ale każdy gdzieś pracuje, kupuje i mieszka. Jeśli nie jesteś właścicielem, zrobi to ktoś inny.

Weź udział w szkoleniu, spotkaj się z mentorem, przygotuj plan i kup nieruchomości.

Co możesz dodać?

[ff id=”3″]