Skip to main content

Czy słyszałeś kiedyś o Nude Hiking Day? Dla tych z was, którzy jeszcze tego nie zrobili, nagi wędrowcy świętują każdego lata 21 czerwca każdego dnia Naked Hiking Day. Po raz pierwszy usłyszałem o dniu chodzenia nago, kiedy szukałem sposobów i natknąłem się na artykuł na ten temat. Myślałem, że to brzmi dziwnie, ale co najmniej. Wyobraź sobie, że wędrowcy spacerują z parą butów turystycznych i plecakiem … od niechcenia witają innych turystów lub pytają, jak daleko są do końca.

Ogólnie myślimy, że jesteśmy dobrze przygotowani, gdy idziemy w dziczy, a to obejmuje odpowiednie ubranie. Są jednak turyści, którzy lubią chodzić nago. Mówią, że na skórze jest swoboda, aby poczuć naturalny powiew wiatru i być w stanie zanurzyć się cienko, nie martwiąc się o zdjęcie ubrania. Kolejną zaletą jest możliwość łatwej identyfikacji kleszczy, ponieważ kleszcze są ukryte w odzieży i dlatego są trudniejsze do znalezienia. Bycie nago ułatwiłoby ci znalezienie kleszcza, jeśli wiesz, co mam na myśli. Chodzenie nago nie jest moją filiżanką herbaty, ale jeśli jesteś odważny i nie boisz się aresztowania za nieprzyzwoitość, oto kilka wskazówek na nagie spacery.

  • Zacznij bardzo wcześnie rano i wędruj w dni powszednie zamiast w weekendy. W tym momencie rzadziej spotykasz ubranych turystów.
  • Ludzie wędrujący z dziećmi są mniej przyjaźni wobec nagich turystów. Wędruj bardzo trudne trasy w odległych miejscach, aby uniknąć pogardliwego wyglądu rodziców.
  • Jeśli jesteś zaskoczony, działaj naturalnie. Dziwne zachowanie lub ukrywanie się odstraszy ludzi i sprawi, że będziesz wyglądać jak prawdziwy podstęp.
  • Noś krem ​​przeciwsłoneczny lub czapkę. Kapelusze są dopuszczalne, o ile nosisz je na głowie.
  • Używaj środka odstraszającego owady, ponieważ skeetery i kleszcze mogą sprawić, że Twoja wędrówka będzie mniej przyjemna.

Szczęśliwe ślady.

[ff id=”1″]