Skip to main content

Pisząc post lub wymieniając produkt, większość ludzi nigdy nie zapomina dodać tytułu. Czasami ludzie myślą, że odpowiedni tytuł i dobry opis to wszystko, czego potrzebujesz, aby zauważyć swój wkład lub produkt. Źle! Technologia i biznes online zmieniły się znacząco w ciągu ostatniego roku. To, co kiedyś było hobby, jest teraz w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin. Z tego powodu rynek online jest bardziej konkurencyjny. Coraz więcej osób robi zakupy i pracuje online. Z tego powodu ważne jest, aby Twoja witryna była jak najbardziej zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Tagi są niezbędne, aby Twoja witryna, post i produkt trafiły do ​​wyszukiwarek. Jak znaleźć ludzi online. Nie zapomnij użyć jak największej liczby tagów. Upewnij się, że używasz odpowiednich tagów.

Był czas, kiedy niewiele osób wiedziało, jakie są tagi i jak ich używać. Teraz więcej osób dowiaduje się, czym są. Gdy wyświetlasz listę produktu lub publikujesz go w mediach społecznościowych, często wyświetla się sekcja tagów. Niektóre osoby tego nie zauważają lub ignorują. Nie ignoruj ​​tego! Tagi są jak słowa kluczowe lub frazy używane w wyszukiwarkach. W ten sposób ludzie znajdują to, co masz online.

Czy to jest istotne? To jedno z pytań, które musisz zadać, wybierając tag dla swojego produktu lub wkładu. Kiedy sprzedajesz ręcznie robione szaliki lub publikujesz artykuł o tworzeniu szalików, chcesz mieć pewność, że osoby zainteresowane tym tematem lub produktem znajdą Twój przedmiot. Musisz użyć tagów opisujących to, co opublikowałeś. Jak zrobić szaliki to dobry dzień na post opisujący jak zrobić szalik. Kup szaliki dla kobiet to dobra etykieta na szalik dla kobiety, którą sprzedajesz. Te tagi odnoszą się do tego, co zostało opublikowane. Jeśli znajdziesz odpowiednie osoby na swojej stronie, zwiększysz możliwości sprzedaży.

Czy to wyszukiwane hasło lub słowo kluczowe? To kolejne pytanie, które musisz zadać, publikując tag dla swojego artykułu. Możesz wykazać się kreatywnością dzięki tagom, ale jeśli nikt nie szuka tego wyrażenia, nie przyciągniesz odpowiednich osób do swojej witryny. Chcesz unikać używania opisowych słów, takich jak ładne, fantastyczne, piękne lub takie słowa w ciągu dnia. Zdecydowanie używaj ich do opisywania swojego produktu, ale najprawdopodobniej nie są to słowa, których ludzie używają, szukając produktów lub informacji.

W opisie możesz użyć słów kluczowych, które można również wykorzystać jako tagi. Czasami może być konieczne sprawdzenie narzędzia propozycji słów kluczowych, aby upewnić się, że znajdziesz odpowiednie słowa kluczowe i wyrażenia, których można użyć jako tagów. Te narzędzia pomagają znaleźć odpowiednie wyszukiwane hasła, które mogą nie być tak popularne jak inne. Oznacza to mniejszą konkurencję. Oznacza to również, że te tagi będą nadal przyciągać użytkowników do Twojej witryny. Upewnij się, że tagi są trafne, wyszukiwane hasła i właściwe słowa kluczowe. Znajomość tych wskazówek może uczynić Twój biznes online jeszcze bardziej produktywnym.

[ff id=”5″]