Skip to main content
Przemysł

Wszędzie woda

Ach woda. Jest w nas i wydaje się, że gdziekolwiek pójdziemy, jesteśmy proszeni i przypominani, abyśmy dalej go pili. Pomaga organizmowi w detoksykacji. Pomaga zwalczyć upał i wilgoć. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wszystkich narządów. Jeśli chcesz, to nasz eliksir życia i bez niego trudno byłoby nam pozostać przy życiu.

W naszym ciele jest około 60% wody. Eksperci twierdzą, że powinieneś pić 8 szklanek dziennie, ale oczywiście zależy to również od wielu rzeczy, takich jak nasz wiek, waga i codzienne spożywanie innych rzeczy. Ale zdecydowali, że średnio 8 szklanek dziennie to dobra rzecz. Ilu z nas faktycznie to robi?

Woda to wspaniały napój, ale spójrzmy prawdzie w oczy, nie jest zbyt smaczny, a przy tak wielu opcjach łatwo jest po prostu wypić coś innego. Kawa ma wodę, prawda? Ale czysta woda jest najlepszą rzeczą na świecie, aby zachować zdrowie. Pomaga schudnąć, wypłukując odpady i toksyny z organizmu, a wszystkie nasze narządy działają lepiej, dzięki czemu wyglądamy i czujemy się zdrowiej.

Woda sprawia, że ​​nasza skóra wygląda na pulchną i zdrową. Przeciwdziała wpływowi uciążliwego ciepła i wilgoci na nasze ciało. Kiedy się pocimy, tracimy wodę, więc jej wymiana jest naprawdę dobra, szczególnie w upalny dzień.

I hej, jeśli nie lubisz czystej wody, problem można łatwo naprawić. Po prostu dodaj coś, co lubisz. Zrób wodę w spa! Plasterki ogórka w wodzie są bardzo orzeźwiającym napojem, podobnie jak wiele owoców i jagód. Mięta, imbir i cytryna są również świetne w wodzie i naprawdę nie ma ograniczeń co do mieszanek, które można łączyć. Cytryna i miód Truskawka I Kiwi Mięta i jagody. Pomarańcze i cytryny. Jabłka i Cynamon

Jeśli chcesz zacząć od 8 szklanek dziennie, ale masz trudności, możesz zacząć od małych i wspiąć się na wyższy poziom. Wypróbuj dwie szklanki dziennie lub trzy i zwiększaj, aż uzyskasz optymalną ilość. Innym doskonałym sposobem na wchłonięcie całej wody w ciągu dnia jest zabranie jej ze sobą. Jeśli siedzisz w samochodzie przez ponad dwadzieścia minut, zrób z tego grę i sprawdź, czy możesz skończyć tę butelkę wody przed dotarciem do celu.

[ff id=”4″]