Skip to main content

Jeśli dużo pracujesz poza firmą i potrzebujesz sprzętu zewnętrznego, takiego jak piły łańcuchowe, maszynki do strzyżenia włosów, obrzynarki, kosiarki i traktory, musisz być w stanie znaleźć niezawodnego dealera, któremu możesz zaufać, gdy potrzebujesz nowego sprzętu i części zamiennych lub Naprawy istniejących urządzeń.

Większość miejsc ma pewne opcje, jeśli chodzi o zewnętrzne tablice rozdzielcze, ale czasami może być trudno znaleźć odpowiednią tablicę rozdzielczą dla ciebie i twoich potrzeb. Na przykład, jeśli wolisz pracować ze sprzętem STIHL lub John Deere, musisz znaleźć sprzedawców dla tych marek. Jak możesz to zrobić bez chodzenia po mieście?

Idź do źródła

Jeśli masz preferowaną markę, najpierw przejdź do witryny tej marki. Przycisk „Lokalizator dystrybutorów”, „Lokalizator dystrybutorów” lub „Znajdź dystrybutora” powinien znajdować się gdzieś w nawigacji na stronie początkowej. Po kliknięciu tego przycisku zostaniesz poproszony o podanie kodu pocztowego lub miasta albo zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do listy wszystkich sprzedawców tej marki.

Jeśli kupujesz tę markę i chcesz z nią pracować, ponieważ zawsze korzystałeś z jej produktów i przez lata traktowali Cię dobrze, Twoje wyszukiwanie mogło się w tym momencie zakończyć. Jeśli w Twojej okolicy jest tylko jeden sprzedawca zewnętrznych zasilaczy tej marki, będziesz z nimi współpracować.

Czasami jednak zauważysz, że w Twojej okolicy jest kilku zewnętrznych dostawców energii elektrycznej. Jak wybrać między nimi? Cóż, możesz po prostu wybrać jeden, ale to pozostawia wiele do zrobienia. Jeśli znasz inne osoby, które często pracują z tego rodzaju sprzętem, zapytaj ich, co sądzą o sprzedawcach w Twojej okolicy i komu ufają.

Przeszukuj online

Niezależnie od tego, czy znasz inne osoby korzystające z tych samych urządzeń, których używasz, czy nie, nie możesz się pomylić z szybkim wyszukiwaniem na stronie recenzji. Przejdź do Yelp lub listy Angie i poszukaj zasilaczy zewnętrznych w pobliżu.

Witryny te pozwalają klientom sprawdzać lokalne firmy, z którymi mieli do czynienia. Twoje dobre i złe doświadczenia mogą wpłynąć na twój wybór. Pamiętaj jednak, że czasami wszyscy mają złe dni. Czasami części są niedostępne. Niektórzy ludzie po prostu nie mogą być szczęśliwi.

Jeśli zobaczysz jedną lub dwie złe recenzje zmieszane z wieloma naprawdę świetnymi recenzjami, prawdopodobnie znalazłeś świetnego dystrybutora, któremu możesz zaufać. Zadzwoń do nich, upewnij się, że mają potrzebną moc zewnętrzną i odwiedź ich.

Pomóż innym z recenzją

Jeśli znalazłeś dobrego dystrybutora w pobliżu, pomóż tym dystrybutorom i innym, takim jak Ty, pozostawiając im dobrą recenzję na Yelp lub liście Angie. W ten sposób twój nowy ulubiony dystrybutor będzie robił więcej interesów i będzie mógł ci pomóc w przyszłości.

[ff id=”1″]