Skip to main content

Zewnętrzny widok Somalife bez hype

Witam w mojej recenzji Somalife. Nazywam się Claus Nicolae Nielsen (CNN, pozdrawiam) i chciałbym podzielić się z Tobą faktami dotyczącymi Somalife, abyś mógł podjąć świadomą decyzję, czy ten produkt / biznesplan jest odpowiedni dla Ciebie, czy nie.

Produkty Somalife

Somalife International to międzynarodowa firma odżywiająca zdrowie i dobre samopoczucie z siedzibą w Kolumbii Brytyjskiej z biurem USA w Bellingham w stanie Waszyngton. Somalife sprzedaje własną linię produktów odżywczych. Jego opatentowanym okrętem flagowym jest gHP (gHP Sport, gHP Youth Formula). gHP Sport ™ to produkt zaprojektowany w celu poprawy wyników sportowych i jest jedynym tego rodzaju produktem, który otrzymał upragniony certyfikat NSF dla Sport ™. Opatentowany związek w produktach Somalife to stos aminokwasów, który przyjmowany doustnie umożliwia przysadce wytwarzanie składników aktywnych, które wspierają regenerację i naprawę komórek poprzez stymulowanie przysadki do uwalniania hormonu wzrostu. Aminokwasy w patencie Somalife to: leucyna, izoleucyna, walina, lizyna, glutamina, ornityna i glicyna.

Dlaczego ludzki hormon wzrostu?

Wiele naszych hormonów zmniejsza się z wiekiem. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku ludzkiego hormonu wzrostu (HGH). W wieku około 25 lat przysadka mózgowa uwalnia mniej HGH niż wcześniej, do poziomu, w którym poziom HGH wynosi często około 50% z 20 w wieku 40 lat i około jednej trzeciej w wieku 60 lat. Przywrócić poziom naszych młodszych dni za pomocą produktu Somalife? Tak, dzięki temu będziemy wyglądać młodziej!

Somalife założyciel

Somalife została założona w Kelowna, Kolumbia Brytyjska w 1998 roku. Właścicielami i / lub menedżerami i konsultantami ds. Zarządzania są Philip White / prezes i współzałożyciel, Marlies White / wiceprezes ds. Public relations i współzałożyciel, David Holland / dyrektor generalny, Michael Cooper / wiceprezes ds. Rozwoju biznesu, Tommy Malone / wiceprezes ds. Sprzedaży i marketingu, Richard Montgomery / wiceprezes ds. Korporacyjnych , Weston Frontin / Chief Operating Officer Vince Halvorson / Chief Financial Officer. Somalife uzyskał certyfikat NPROS i jest legalną firmą MLM.

Plan kompensacyjny Somalife

Somalife Compensation Plan to konkurencyjny plan, który oferuje szybką 40% wypłatę, tj. 40% sprzedaży z pierwszymi produktami, pełny rollup, kompresję, plan Fast Track to Director, premię dla reżysera, premię za nieskończoność i pulę premii platynowej. Plan kompensacyjny płaci 8 poziomów głębokości.

wniosek

Somalife to uzasadniona okazja biznesowa z opatentowanym składnikiem kluczowych produktów, dobrym przywództwem i uczciwym, lukratywnym planem wynagrodzeń.

Jeśli uważasz Somalife za swój biznes:

Czy NAPRAWDĘ wyeliminujesz wszystkie techniczne aspekty marketingu, umieścisz najlepszych sprzedawców online, aby sprzedać za Ciebie … i cały czas otrzymujesz 100% prowizji?

[ff id=”6″]