Skip to main content

Czy widziałeś kiedyś zdjęcie, w którym są dwa sposoby na przejście z punktu A do punktu B? Pierwsza to długa, skręcona, splątana linia, a druga to ładna, prosta linia?

Ilekroć używany jest ten obraz, należy pokazać, że druga opcja jest znacznie lepsza. Jest znacznie krótszy i łatwiejszy. Najkrótsza odległość między dwoma punktami. Prawda?

Kto nie chce iść w prosty sposób, jeśli masz ten sam wynik końcowy?

Teraz tego doświadczyłem Większość rzeczy nie jest linią prostą, Budowanie biznesu nie jest linią prostą. Relacje nie są linią prostą. Życie nie jest linią prostą.

Nie możesz dostać się do tego samego miejsca, dopóki nie przejdziesz wszystkich zwrotów akcji. Widzisz, wszystkie te krzywe i pętle … tam właśnie odbywa się wzrost!

Prosta ulica nie istnieje

Nasza kultura jest naprawdę dobra w sprzedawaniu nam „łatwego sposobu”. Istnieje wiele sposobów na ułatwienie życia.

Kup to urządzenie, użyj tej aplikacji, postępuj zgodnie z tym programem, przestrzegaj diety modowej. Szybkie wyniki! Gwarantowana!

To druga linia – krótsza, szybsza, bardziej bezpośrednia. Nie chcemy tego?

Niekoniecznie

Oto rzecz … Jeśli ktoś powie ci, że może dać ci link, coś ci sprzedaje.

Czy kiedykolwiek kupiłeś coś w nadziei na szybką naprawę? Jak ci się to udało? Dostałeś wyniki? Czy przetrwały na dłuższą metę?

Nie oceniam! Ja też tam byłem – po obu stronach równania.

Zdecydowanie kupiłem rzeczy, które nie przyniosły oczekiwanych rezultatów (przynajmniej nie tak szybko i bezpośrednio, jak myślałem).

Nienawidzę tego przyznać, ale wykorzystałem tę taktykę do sprzedaży rzeczy. Powiedziano mi, że musisz to zrobić w ten sposób, więc to zrobiłem.

Ale nie więcej!

Uwielbiam krętą podróż. Jest w tym dużo piękna. Po prostu postaw jedną stopę przed drugą, zgadnij, gdzie jesteś, zamiast podkreślać, że nie jesteś jeszcze gdzie indziej. Wiedz, że jesteś w drodze do punktu B … lub X, Q lub gdziekolwiek!

Uzyskaj pomoc po drodze

Nie oznacza to, że nie ma miejsca, w którym można uzyskać pomoc i zainwestować we wzrost. Nawet na krętych drogach musisz się uczyć, nowych narzędzi, których możesz używać, różnych podejść, które chcesz wypróbować.

Jako trener naprawdę zaakceptowałem prawdę, że każdy klient, z którym pracuję, jest inny. Wszyscy jesteśmy na tej samej ścieżce przedsiębiorczości, ale szczegóły sprawiają, że każda sytuacja jest wyjątkowa. I to sprawia, że ​​moja praca jest ekscytująca.

Moim zadaniem nie jest sprawienie, aby wszyscy poszli tą samą linią prostą. To nie zadziała! Trener nie polega na podawaniu skrótu. Praca trenera to …

Pomagaj w ruchu, nawet jeśli masz wrażenie, że cofasz się.

Pomóż podejmować decyzje, gdy na drodze jest widelec.

Pomóż pozostać na właściwej drodze, jeśli nie widzisz nic na następnym zakręcie.

Podróż przedsiębiorcza jest krętą drogą i dobrze jest mieć kogoś, kto trzyma rękę i idzie tą drogą z tobą.

[ff id=”6″]