Skip to main content
Budownictwo

Xango MLM Company Review od wiodącej firmy domowej

Xango jest jedną z największych firm MLM zajmujących się zdrowiem i zdrowiem w branży. Dzięki ponad 1 miliardowi dealerom w ponad 30 krajach i rocznej sprzedaży przekraczającej 1 miliard USD, Xango podbiło świat. Xango zostało założone 11 września 2002 r. Sześciu mężczyzn postanowiło połączyć siły i założyć firmę, która podbije świat, dostarczając sok Xango jako swój sztandarowy produkt na świecie. Sześciu mężczyzn, którzy założyli domową firmę z Xango, to Gary Hollister, Aaron Garrity, Joe Morton, Gordon Morton, Kent Wood i Bryan Davis. Xango ma siedzibę w Lehi w stanie Utah. To solidna firma z doskonałym przywództwem i wytrwałością.

Xango nie tylko sprzedaje zdrowe napoje dla zdrowego stylu życia. W rzeczywistości inne produkty, które dodali, to linia do pielęgnacji skóry, zestaw posiłków oraz produkty kosmetyczne, takie jak szampon, odżywka i produkty do ciała, a także suplementy diety. Oryginalny produkt Xango, sok xango z mangostanem, jest naturalnym fitoskładnikiem, który zawiera ksantony, katechiny, flawonoidy i proantocyjanidyny w celu zwiększenia odporności organizmu. Przenoszenie korzyści z mangostanu na arenę MLM było pierwotnie wizją Joe Mortona, który widział owoce swoich podróży po Azji. Joe wziął mangostan jako suplement diety i pobiegł z nim.

Plan wynagrodzeń dystrybutora można utworzyć na cztery różne sposoby. XANGO płaci 50% całkowitej kwoty prowizji. Pierwszym sposobem na zarabianie w tym kraju jest sprzedaż produktów po cenie detalicznej. Kupujesz produkty hurtowo i znajdujesz klientów, którzy płacą ci w handlu detalicznym, zachowujesz zysk. Drugą opcją jest cotygodniowa prowizja PowerStart, w ramach której wygrywają inni handlowcy dla Twojej firmy. Trzecią opcją jest prowizja Unilevel. Oznacza to, że dystrybutorzy, którzy przekonują innych do swojej działalności, przekazują część tych pieniędzy osobie, która ich sponsorowała. A najwyższym poziomem są globalne pule bonusowe. Jedynym sposobem na osiągnięcie tego jest posiadanie wiodącego dystrybutora. Ten poziom wymaga czasu, zaangażowania i ciężkiej pracy. Nie budujesz tego z dnia na dzień. Xango oferuje wiele narzędzi i szkoleń, które pomogą pracownikom w rozwoju ich firmy. Ta firma jest aktualna i bardzo innowacyjna. Na przykład karta debetowa Xango. Oferują swoim detalistom kartę debetową Xango z logo marki na kartach. Oferują również bardzo fajne aplikacje na smartfona. Marketing mobilny jest naprawdę drogą przyszłości. Marketing mobilny to najnowsza innowacja mająca na celu przyciąganie i promowanie ludzi w Twojej branży marketingu sieciowego.

Ze względu na wielką pasję do produktów i firmy dystrybutorów, ta działalność sama jest silna. Bez pasji do firmy i jej produktów, w żadnym wypadku nie jest to jedna z wiodących firm MLM, która sprzedaje wspaniałe produkty dla osób, które z nich korzystają na co dzień. Xango to firma, która oferuje wspaniały, ale sprawiedliwy program wynagrodzeń, który ma na celu pomóc każdemu odnieść sukces w swojej działalności Xango w domu. Doceniam także w tej firmie datki charytatywne Fundacji Dobroci. Xango współpracuje z tą organizacją non-profit, aby poprawić życie dzieci na całym świecie i pomóc w radzeniu sobie z katastrofami i kryzysami. Jego misją jest służenie, wspieranie i ulepszanie potrzebujących społeczności na całym świecie na czterech kontynentach

Więc jeśli jesteś zainteresowany wejściem do tego domowego biznesu, jest to świetna okazja. Wydają się być na dłuższą metę w grze i mają świetne przywództwo i pomysłowość. Muszę być szczery i powiedzieć, że tak naprawdę nie chodzi o firmę ani o możliwość zbudowania organizacji MLM. Chodzi o dawanie wartości innym i dawanie wartości, chodzi o zachęcanie i zachęcanie innych. Naprawdę chodzi o to, by inni odnieśli sukces, zamknąć ramiona z innymi i być liderem. Zaczyna się to od sposobu myślenia i kontynuuje odwagę i zaangażowanie.

Czy chciałbyś wiedzieć, w jaki sposób możesz dziś dodać wartość światu?

[ff id=”2″]