Skip to main content

Być może właśnie przeprowadziłeś się do nowego domu lub właśnie rozszerzyłeś swoją przestrzeń życiową na świeżym powietrzu. Jeśli szukasz nowych mebli ogrodowych, prawdopodobnie widziałeś markę Hanamint podczas wyszukiwania. Hanamint sprzedaje od kraju do wybrzeża w całym kraju i jest obecny w prawie każdym sklepie z meblami ogrodowymi. Ale dlaczego jest tak popularny?

W ostatnich dziesięcioleciach, wraz z ewolucją mebli ogrodowych, wydaje się, że materiał ramy zyskał na popularności. Ten materiał jest odlewany z aluminium. Odlew aluminiowy to proces, w którym bezobsługowy materiał zostaje przekształcony w piękne dzieła sztuki na tarasie. Odlewanie sprawia, że ​​unikalne stare style są standardową cechą mebli.

Nikt nie jest bliski wartości oferowanej przez Hanamint w meblach ogrodowych wykonanych z odlewanego aluminium. Możesz kupić inne marki, ale prawdopodobnie zmarnujesz swój czas. Hanamint ma wiele różnych zestawów, w tym; Wielka Toskania, Toskania, St. Augustine, Mayfair, Berkshire, Stratford, Bella i St. Moritz. Jeśli chcesz to na patio, robi to Hanamint. Leżaki, zestawy do jadalni, głębokie sofy, taborety barowe, stoły barowe, taborety, stoły do ​​jadalni, ławki, ogniska, sekcje i bary.

Zazwyczaj Desert Bronze jest najbardziej pożądanym wykończeniem, ale oferują również niektóre zestawy w kolorze czarnym. Desert Bronze to świetne wykończenie, ponieważ świetnie wygląda z większością kolorów nadwozia i patio. W świetle dziennym pustynny brąz ma bogaty brązowy kolor z wieloma fakturami lub warstwami na wykończeniu. Pustynny brąz wydaje się prawie czarny o zmierzchu lub w złych warunkach oświetleniowych. Pustynny brąz jest taki ciemny.

Hanamint oferuje bezkonkurencyjną ilość wysokiej jakości materiałów, które uzupełniają piękne powierzchnie ramy. Sunbrella jest liderem w branży tkanin zewnętrznych. Hanamint kupi wiele tkanin Sunbrella, które będą oferowane jako opcja dla swoich poduszek. Sunbrella stała się synonimem jakości, będąc jedną z pierwszych firm oferujących tkaniny akrylowe w 100% barwione w roztworze. Tkanina akrylowa trwa długo, ponieważ słońce zanika ją tylko o jeden procent rocznie. Zrób sobie przysługę i używaj wyłącznie akrylu na poduszkach Hanamint.

Hanamint niedawno wydał kolekcję 2014 o nazwie Stratford. Stratford ma bardziej współczesny design z prostym krzyżem.

Bez względu na to, którą kolekcję Hanamint wybierzesz, dokonasz właściwego wyboru. Kupiłem kolekcję Hanamint Grand Tuscany przez Internet i miałem wspaniałe doświadczenie.

Teraz potrzebujesz tylko grilla, aby uzupełnić idealną przestrzeń do życia na zewnątrz!

Do następnego razu życzymy udanych zakupów. – Dave

[ff id=”1″]