Skip to main content

Jedną z najprostszych metod wykorzystywanych przez firmy w celu dotarcia do klientów jest eksponowanie na targach. Targi są niezwykle cenne zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających. Pokazy poprawy domu to konwencje, w których kilka firm zbiera się, aby zaprezentować swoje najlepsze produkty i usługi w zakresie projektowania, dekoracji, udoskonalania i przebudowy domu.

Jeśli jesteś właścicielem domu, który przebudowuje swój dom, uczestnictwo w programie przebudowy domu może dać ci wgląd w dostępne i modne produkty oraz o to, która firma najlepiej spełni twoje potrzeby. Kiedy firma ma nowy produkt lub usługę, jest prawdopodobne, że zostanie opublikowana po raz pierwszy na targach. To świetny sposób na uzyskanie dostępu do najnowszych i najbardziej innowacyjnych produktów i usług związanych z przebudową domu.

Odwiedzający targi twierdzą, że jedną z największych zalet uczestnictwa w targach jest skrócenie procesu zakupu z tygodni do jednego dnia. Według ankiety przeprowadzonej przez Skyline Exhibits i EXPO Magazine, „Targi i konferencje są ważną częścią procesu pozyskiwania i kupowania produktów”, powiedział 88% respondentów, a 91% stwierdziło, że „Targi są niezbędne do porównania produktów i produktów. Spotkania z Dostawcy osobiście. ”Ankiety pokazują również, że zainteresowane strony i klienci biorą udział w targach handlowych w celu zdobywania wiedzy i gromadzenia informacji.

Targi mogą również dać ci większe zaufanie do zakupu. Masz okazję zobaczyć i porównać produkty z pierwszej ręki. To świetny sposób na przetestowanie ich przed podjęciem ostatecznej decyzji. Nawet zobaczenie czegoś osobiście może zmienić zdanie. Na przykład możesz położyć swoje serce na pięknej marmurowej podłodze, ale jeśli spojrzysz w jasnym świetle, dowiesz się o właściwościach kamienia naturalnego. Na przykład, jeśli przyjmujesz płyny i pozostawiasz trwałe plamy, nie wydaje się to tak atrakcyjne, jak sobie wyobrażałeś. Lepiej dokonywać takich odkryć na targach niż po ich zainstalowaniu w domu!

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO DOMOWEGO PROGRAMU REMODELINGOWEGO

Dowiedz się, czego potrzebujesz lub czego szukasz: Odrób pracę domową przed targami i spójrz na listę wystawców i plan pięter. Na podstawie tego, czego szukasz, powinieneś być w stanie ustalić priorytet listy dostawców lub produktów, które chcesz mieć pewność, że zobaczysz. Takie podejście powinno pomóc i poprowadzić, ponieważ jest wiele do zrobienia, ale pozostań elastyczny. Możesz natknąć się na nową funkcję lub produkt, o którym wcześniej nie wiedziałeś. To może być rozwiązanie, którego potrzebujesz.

Czy masz listę pytań: jeśli szukasz konkretnego produktu lub rozwiązania. Upewnij się, że wiesz, o co zapytać, aby porównać najlepsze opcje.

Weź wizytówki: Upewnij się, że bierzesz odpowiednią ilość, ponieważ wszyscy, których spotkasz, najprawdopodobniej poprosą o twoje informacje. Dostaniesz także wiele wizytówek, więc spróbuj znaleźć sposób na ich uporządkowanie.

Weź udział w prezentacjach: Zawsze warto wziąć udział w co najmniej dwóch prezentacjach, zwłaszcza od firmy, która sprzedaje interesujący Cię produkt. Możesz zebrać bardziej szczegółowe informacje i sformułować pytania dotyczące produktu, gdy tylko dotrzesz do stoiska.

Rób notatki: Otrzymujesz wiele informacji z wielu różnych źródeł. Dlatego zaleca się robienie notatek lub zamawianie literatury, takiej jak broszury i / lub katalogi, aby lepiej pamiętać o powrocie do domu lub biura.

[ff id=”3″]