Skip to main content

Zakładając biuro podróży z siedzibą w domu, otrzymujesz to, co najlepsze ze wszystkich możliwych światów. Po pierwsze, możesz uzyskać wysokie dochody. Po drugie, możesz wygodnie pracować w domu przez cały dzień lub w niepełnym wymiarze godzin. Po trzecie, jest fajna część.

Jeśli lubisz podróżować, jest to dobra oferta. Spędź tydzień w Cagliaria na Sardynii i ciesz się ciepłymi wieczorami na świeżym powietrzu w Caffè degli Spiriti. Odśwież się w orzeźwiających łaźniach rzymskich Széchenyi w Budapeszcie. Lub wyspa skacząca między Jamajką, Martyniką i St. George. Lucia. Kiedy nie podróżujesz, możesz pracować w zaciszu własnego domu.

Jak zacząć

Podczas wykonywania pracy w domu ważne jest, aby przestrzegać przepisów stanowych i lokalnych. Może być konieczne zarejestrowanie się jako sprzedawca podróży. Pamiętaj, aby otworzyć dwa konta bankowe. Jednym z nich jest konto czekowe dla Twojej firmy. Drugi to rachunek powierniczy, za pośrednictwem którego Twoi klienci & # 39; Pieniądze w depozycie.

Jako niezależne biuro podróży możesz chcieć współpracować z agencją goszczącą. Jest to biuro podróży, które współpracuje wyłącznie z niezależnymi biurami podróży. Nie sprzedają wycieczek publiczności. Agencja goszcząca jest pośrednikiem między usługodawcą, takim jak linie lotnicze lub firmy wycieczkowe, a tobą, niezależnym biurem podróży. Agencja gospodarza może pomóc ci wstać.

Istnieje wiele najwyższej klasy stowarzyszeń biur podróży, do których możesz dołączyć. Oferują wsparcie, edukację, szkolenia, certyfikację, zasoby, nawiązywanie kontaktów z innymi specjalistami i targi. Oto niektóre z najlepszych:

* American Society of Travel Agents (ASTA) to największe na świecie stowarzyszenie biur podróży. Oferują kształcenie, szkolenie i pracę.

* Krajowe stowarzyszenie biur podróży (NACTA) oferuje swoim członkom seminaria na morzu. Tutaj uczysz się podczas pracy.

* Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Lotniczego (IATA) zapewnia akredytację i przydatny identyfikator biura podróży ITAN.

* Zewnętrzna sieć wsparcia sprzedaży (OSSN) oferuje wiele wspaniałych korzyści.

Klienci chcą zobaczyć dane uwierzytelniające. Twoje członkostwo w dużym stowarzyszeniu turystycznym, takim jak ASTA, Izba Handlowa i Better Business Bureau, buduje zaufanie.

Jak zarabiać pieniądze.

Możesz zarobić dużo pieniędzy w branży luksusowych podróży. Może to obejmować rejsy po całym świecie, spokojne podróże pociągami pierwszej klasy przez kilka krajów, afrykańskie safari lub pięciogwiazdkowe pobyty w większych miastach na całym świecie.

Jedną z najlepiej opłacanych firm turystycznych jest obecnie firma wycieczkowa. Podróżujący uwielbiają rejsy. Duże statki wycieczkowe są znane z tego, że przyciągają podróżników. Na przykład karnawał jest znany z beztroskiej zabawy. Royal Caribbean jest skierowany do rodzin. Rejsy księżniczki są dla odważnych typów.

We własnej branży turystycznej możesz przyciągnąć więcej klientów, jeśli skupisz się na niektórych rodzajach podróży. Na przykład możesz specjalizować się w podróżach poślubnych, rejsach seminaryjnych dla inwestorów i rejsach gwiazd. Możesz także skupić się na rejsach i podróżach na południowy Pacyfik. Rejsy świąteczne są bestsellerem, szczególnie w okresie świątecznym.

Rejsy po rzece na całym świecie są niezwykle popularne. Francja słynie z romantycznych rejsów po kanałach luksusowymi barek z wyśmienitą kuchnią. Rejs po środkowym kanale prowadzi przez starożytne rzymskie miasta. Innym ulubionym jest Burgundia Cruise Canal.

Turyści zachwycają się również rejsami po dużych kanałach i rzekach w Niemczech, Rosji, Belgii, Wielkiej Brytanii, Holandii i we Włoszech.

Jeśli wybierzesz firmę wycieczkową, możesz dowiedzieć się więcej na ten temat. Jednym z najlepszych miejsc do zrozumienia branży turystycznej jest Princess Cruises. Mają Princess Academy, która oferuje szybkie i dokładne kursy.

Aby uniemożliwić klientom powrót do Twojej agencji, powinieneś zapewnić im wspaniałe oferty, takie jak zniżki na wycieczki i pobyty hotelowe.

Jeśli wybierzesz biuro podróży z siedzibą w domu, powinieneś być przygotowany na przygodę. W każdej chwili dostawcy usług turystycznych mogą zaoferować ci bezpłatną lub tanią wycieczkę wakacyjną FAM, mając nadzieję, że polecisz ją swoim klientom.

Jednak najważniejszą częścią rozpoczynania działalności turystycznej w domu jest to, że kochasz swoją pracę. Jeśli podróżujesz, spotykasz ludzi i chcesz zarabiać pieniądze, nie ma lepszego domu. Założenie biura podróży w domu może być najszczęśliwszą przygodą w twoim życiu.

[ff id=”3″]