Skip to main content
Zdrowie

Zdobądź większe pośladki za pomocą 3 prostych sztuczek – wypróbuj i przekonaj się!

Nie wszyscy zostali pobłogosławieni odpowiednimi genami dla pełnego, zaokrąglonego dna. I spójrzmy prawdzie w oczy, są tam duże osły! Jeśli pracowałeś nad uzyskaniem większego pośladka i nie widzisz jeszcze rezultatów, wciąż jest nadzieja. Oto 3 proste sztuczki, które możesz spróbować zwiększyć.

olej rybny
Tak, śmierdzi, ale naprawdę działa. Mówi się, że pocierając olejem rybnym plecy, możesz zyskać od 1 do 4 cali. Jak to mozliwe Ta metoda jest skuteczna, ponieważ olej rybny stymuluje twoje ciało do produkcji kwasów tłuszczowych i kwaśnej tkanki. Jednak olej rybny może obrabować twoje ciało z witaminy E. Sztuką jest zmieszanie go z olejem witaminy E. Zastępuje to, co straciłeś, i zwiększa tłuszcz w pośladkach.

PĘDZLE DO SKÓRY
Jednym z najlepszych narzędzi do uzyskania większych pośladków jest pędzel. Choć może się to wydawać niewiarygodne, szczotkowanie na sucho może pomóc „wepchnąć” trochę tłuszczu tam, gdzie chcesz. Nie możesz przenieść każdej komórki tłuszczowej z ciała na pośladki, szczotkując skórę, ale z czasem możesz poruszać się wystarczająco, aby zauważyć różnicę kształtu. Szczotkowanie na sucho nie tylko pomaga w redystrybucji tłuszczu, ale także odmładza i uelastycznia skórę, wspomaga krążenie krwi i łagodzi cellulit.

COLLAGEN CREAM
Co kolagen może zrobić dla twoich ust, może to zrobić dla twoich pośladków. Z wiekiem nasze ciała produkują mniej kolagenu. W rezultacie pojawiają się zmarszczki, a skóra zaczyna zwiotczać. Jest to doskonały sposób na uzyskanie większego dna, ponieważ stymuluje produkcję kolagenu. Nałożenie kremu kolagenowego na pośladki może sprawić, że skóra stanie się jędrniejsza i bardziej jędrna, nadając jej jędrniejszy wygląd.

Co jest ważne, jeśli nie urodziłeś się z dużym derriere? Mówią, że jeśli trawa po drugiej stronie jest bardziej zielona, ​​wystarczy ją podlać! Przy użyciu odpowiednich narzędzi można uzyskać większe pośladki.

[ff id=”7″]