Skip to main content

Wszyscy słyszeliśmy o planach detoksykacyjnych. Wielu z was mogło próbować tego w przeszłości, mając nadzieję, że pomoże to osiągnąć cele związane ze zdrowiem i kondycją. Głównym celem metody detoksykacji jest detoksykacja organizmu z toksycznych odpadów, które napotykamy każdego dnia, aby twoje ciało mogło pracować lepiej i wydajniej.

W większości przypadków podejście detoksykacyjne polega na jedzeniu. Jesz określony rodzaj jedzenia, co daje korzyści detoksykacyjne, które chcesz zobaczyć.

Ale co z innymi rodzajami planów detoksykacyjnych? Jak się okazuje, plan detoksykacji, który możesz rozważyć, to detoksykacja technologiczna. Kiedy tak wielu z nas jest połączonych w ten sposób każdego dnia, mogą przynieść nam świat dobra. Co to jest detoksykacja technologii? Oto kluczowe punkty …

Czym jest detoks technologiczny, Detoksykacja technologii, jak sama nazwa wskazuje, stanowi zerwanie z technologią. Jeśli jesteś podobny do większości ludzi, wiesz, że spędzasz dużo czasu na swoim smartfonie. A może masz połączenie z telewizorem.

W każdym razie detoksykacja technologii jest szansą …

  • przestań oglądać telewizję,

  • przestań patrzeć na swój telefon i

  • przestać pracować na komputerze, poza podstawowymi rzeczami, które musisz zrobić dla swojej kariery.

Technologia detoksykacji pozwala cofnąć się o krok i żyć tak, jak było przed wprowadzeniem na rynek wszystkich „zabawek”.

Zalety technologii detox, Jakie masz z tego korzyści?

  • Po pierwsze, okaże się, że jesteś mniej zestresowany. Zdziwisz się, ile stresu odczuwasz, kiedy jesteś tak „zajęty” swoją technologią. Jeśli nie masz go rozpraszać, będziesz miał więcej czasu, aby usiąść i pomyśleć – i popracować nad wszystkim, co może ci przeszkadzać.

  • Drugą ważną zaletą jest czas. Co zrobisz z czasem otwartym bez rozpraszania smartfona lub telewizora? Możesz mieć teraz godziny dziennie na robienie innych, bardziej produktywnych rzeczy.

  • W końcu możesz również zauważyć utratę wagi! To prawda Bez telewizora i smartfona nie spiesz się, możesz stać się bardziej aktywny. Może to również prowadzić do lepszego zdrowia. Nie wspominając o tym, że większość ludzi będzie miała mniej bólów głowy.

Zacznij już dziś. Najpierw zdecyduj przez dwa dni w tym tygodniu, że chcesz wyciągnąć wtyczkę. Pamiętaj, że możesz używać komputera do zadań związanych z pracą, ale nie do niczego innego. Chcesz kontynuować to, aby w pełni to wykorzystać.

  • Spróbuj tego tylko przez dwa dni.

  • następnie celuj przez trzy dni w następnym tygodniu.

  • Weź kilka tygodni wolnego, a następnie celuj przez cztery dni.

W końcu możesz pracować bez technologii przez cały tydzień raz w miesiącu. Zobacz, co to za różnica w twoim życiu!

[ff id=”4″]