Skip to main content

Przekonałem się, że wiele nastoletnich dziewcząt jest wybrednych i zrzędliwych w kwestii jedzenia, i dołączyłem do tej kategorii. Ale jak tylko zaczną gotować, stary szalony przepis matki smakuje interesująco, gdy młoda dama sama go gotuje. Niektóre kobiety zaczynają jeść wszystkie warzywa i owoce, których kiedyś nienawidziły po zajściu w ciążę. Prowadzi to do interesującego faktu, że jeśli młode kobiety mogą gotować własne jedzenie w zdrowy sposób i zacząć je spożywać, mogą być w zdrowym stanie jeszcze przed zajściem w ciążę. Nie wiem, do jakiego stopnia ten pomysł jest prawdziwy, ale bardzo ważne jest, aby być zdrowym do momentu zajścia w ciążę, aby urodzić dziecko, jak twierdzą eksperci ds. Opieki zdrowotnej.

Po prostu nie wystarcza zdrowe odżywianie, aby zajść w ciążę, ale przed porodem zdrowego dziecka musisz wykonać kilka kroków, aby wyzdrowieć, ponieważ jest oczywiste, że 1 na 33 Urodzone w Stanach Zjednoczonych dzieci mają pewien rodzaj wad wrodzonych, które mogą czasem prowadzić do zgonu w pierwszym roku porodu. Ponieważ jest oczywiste, że zdrowe matki mają zdrowe dzieci, kobiety są mniej narażone na różne problemy podczas ciąży, takie jak poronienia, przedwczesne porody i cukrzyca ciążowa. Dzieci nie są również podatne na przedwczesny poród, martwy poród lub niską masę urodzeniową.

PCH (zdrowie przed poczęciem): Po pierwsze, zrozummy zdrowie przed poczęciem, ponieważ kobiecość jest używana z cierpliwością ze względu na naturę i są one gotowe przekształcić się ze wszystkimi ofiarami niezbędnymi do nowej roli. PCH przywiązuje dużą wagę do badań przesiewowych w kierunku chorób przed zajściem w ciążę i promuje opiekę medyczną dla kobiet w wieku rozrodczym od 18 do 44 lat. Ten wyczyn poprawia jej zdrowie i uwzględnia elementy, które mogą wpłynąć na jej ciążę w przyszłości.

· · Zwiększ kwas foliowy w swojej diecie: Badania wykazały, że kobiety muszą przyjmować witaminę B podczas ciąży i co najmniej raz w miesiącu przed zajściem w ciążę, ponieważ ta witamina pomaga zapobiegać masowym wadom wrodzonym kręgosłupa i mózgu dzieci. Ciemnozielone zielone liście są zewnętrznym źródłem kwasu foliowego. Wzbogacone produkty pełnoziarniste, a także zboża i owoce cytrusowe są również dobrym źródłem tej prenatalnej witaminy.

· · Zrównoważyć swoje BMI: Otyłe kobiety mają zwykle zwiększone ryzyko powikłań ciąży, takich jak cukrzyca typu 2, problemy z sercem i kilka rodzajów raka. Podobnie osoby z niedowagą są również podatne na poważne problemy z ciążą. Ważne jest utrzymanie wskaźnika BMI (Body Mass Index) przed planowaniem ciąży. Regularne ćwiczenia i zdrowe odżywianie mogą poprawić BMI.

· · Rzuć alkohol, palenie i narkotyki: Nadużywanie alkoholu, dymu i narkotyków może spowodować katastrofę w ciąży. Zaleca się porzucenie tych nawyków na długo przed poczęciem, ponieważ wydają się one powodować wady wrodzone u dziecka, a często również powodują śmierć wewnątrzmaciczną. Poproś o pomoc, aby porzucić te nawyki i mieć zdrowe dziecko.

· · Ważne jest także zdrowie jamy ustnej: Ludzie mogą się zastanawiać, jaki jest związek między ciążą a zdrowiem jamy ustnej. Jednak twój stan zdrowia jamy ustnej mówi wiele o twoim ogólnym zdrowiu, ponieważ niespójność hormonów podczas ciąży powoduje krwawienie i obrzęk dziąseł. Dlatego ważne jest, aby nadal monitorować stan zdrowia jamy ustnej przed i podczas ciąży.

Ta opieka powinna być kontynuowana po porodzie, ponieważ musisz karmić dziecko i zachować zdrowie jest kluczem do zdrowego i obfitego mleka matki. Ponieważ utrzymywanie zdrowych nawyków obejmuje długi okres od ciąży do porodu, nawyk życia powinien stać się nawykiem. Po prostu nie jest ważne, aby zachować zdrowie dla swojego dziecka, ale ważne jest, aby zachować zdrowie dla siebie !!

[ff id=”7″]